22 Mayıs 2024, Çarşamba

Kuşadası’nın gözdesi Nix Beach sezonu açtı

Kuşadası’nın gözdesi Nix Beach sezonu açtı
Yediyol Holding’in bünyesinde yer alan Seven For Life Thermal Hotel’in kendine ait olan özel plajı Nix Beach sezonu açtı. Nix Beach, Kuşadası'nın muhteşem kıyıları üzerinde konumlanmış, benzersiz bir plaj ve eğlence kompleksi olarak ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazır. Sahip olduğu geniş kumsal alanı, şezlonglar, şemsiyeler ve lüks hizmetleriyle tatilcileri ağırlayan Nix Beach, misafirlerine keyifli vakit geçirmek için ideal bir ortam sunuyor.

Nix Beach, Kuşadası'nın muhteşem kıyıları üzerinde konumlanmış, benzersiz bir plaj ve eğlence kompleksi olarak ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazır. Sahip olduğu geniş kumsal alanı, şezlonglar, şemsiyeler ve lüks hizmetleriyle tatilcileri ağırlayan Nix Beach, misafirlerine keyifli vakit geçirmek için ideal bir ortam sunuyor.Nix Beach'in 2024 sezonu, tatilcilere yönelik düzenlenen günlük aktiviteler ve çeşitli su sporları da sezon boyunca ziyaretçilere adrenalin dolu anlar yaşatacak. Seven For Life Thermal Hotel’de konaklayan misafirler otelden kalkan servisler ile unutulmaz bir plaj kaçamağına dakikalar içinde kavuşabilecek.

Ruhunuzu Dinlendiren Unutulmaz Kaçamak

Nix Beach’te sadece güneşlenmek ve denizin tadını çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda eğlence dolu aktivitelerle de tatilin tadını çıkaracaksınız. Deniz kenarındayken, Nix Beach Cafe & Bar sizlere enfes lezzetler ve ferahlatıcı içecekler sunarak kendinizi tam anlamıyla rahatlamış hissettirecek. Plajda düzenlenen canlı müzik etkinlikleri, DJ performansları ve tematik partilerle tatilciler unutulmaz anlar yaşayacaklar. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış oyun alanları ve etkinlikler sayesinde küçük misafirler de eğlenceli vakit geçirecekler.

Yorum Yaz

 
 
  captcha