HuQQa’dan damaklarda iz bırakan yaz tatlıları; Brandy Snaps & Tusunami

HuQQa’dan damaklarda iz bırakan yaz tatlıları; Brandy Snaps & Tusunami
Boğaz’ın incisi ve Emirgan’ın gözde mekanı HuQQa, keyifli atmosferi, huzur veren manzarası ve her geçen gün yenilenen mönüsüyle dünya mutfağının leziz tatlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. HuQQa’nın dünya trendleriyle sentezlediği tatlılarından öne çıkan Brandy Snaps ve Tusunami hem damaklarda iz bırakıyor hem sunumuyla göz dolduruyor.

İstanbul Boğazının gözde mekanları arasında yerini alan HuQQa, hafta içi ve hafta sonu sabahın ilk saatlerinden itibaren birbirinden özel lezzetlerle konuklarını ağırlıyor. Yazın keyfini boğaz manzarası eşliğinde çıkarmak isteyenlerin birbirinden lezzetli Brandy Snaps ve Tusunami favorileri oluyor.

Yaz sıcağına tatlı bir ferahlık; Brandy Snaps

Karamelize edilen muz parçalarıyla donatılan Brandy Snaps’in enfes tadı; crumble parçacıkları, krem karamel lezzeti, çikolata kırıntılarıyla taçlanıyor. Yaz mevsiminin olmazsa olmaz tutkusu dondurma, vanilya tadıyla Brandy Snaps lezzetini doruklara taşıyor. Süt köpüğü ve fındık korkanlarıyla son dokunuşu yapılan tatlının tadı kadar sunumu da gönülleri fethediyor.

Tusunami lezzetiyle büyülüyor

Yeşil çay efsanesi, muzlu kekle Tusunami Cup’ta, birleşti. Özel ev yapımı bitter çikolatalı gofretle rulokat parçacıklarıyla bir araya gelmiş caramel ve çikolatalı dondurma, yaban mersini sosuyla sunuluyor. Yaz mevsimine serinliğiyle damgasını vuran Mangolu sorbe, yaban mersini sosuyla Tusunami Cup’ın yanında masalara geliyor.

İletişim: 0212 265 06 66

Yorum Yaz

 
 
  captcha