İngiltere'nin En Özel Hint Restaurantı Madhu's Siwissotelde Açıldı!

İngiltere'nin En Özel Hint Restaurantı Madhu's Siwissotelde Açıldı!
İngiliz Kraliyet Sarayı’ndaki davetlerde yıllardır menüleri hazırlayan, Londra’nın en ünlü ve lüks lokasyonlarında bulunan Hint restoran zinciri Madhu’s, Londra dışındaki ilk lokasyonunu İstanbul Swissôtel The Bosphorus’da açtı.

Londra’nın Knightsbridge, Mayfair, Hertfordshire, Richmond gibi en ünlü ve lüks lokasyonlarında bulunan, geleneksel Hint yemekleri yanı sıra restoranlarının görkemli iç mimarisi, yüksek standartlı servis anlayışı, kalitesi ve yılda 500’e yakın yaptığı Hint düğünü ile de bilinen Madhu’s, Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’ da özel bir davetle açıldı.

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan ve Madhu’s restoranların sahibi Sanjay Anand ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, Cem Yılmaz, Saffet Emre Tonguç, Leyla Alaton, Büşra Develi, Deniz Akkaya, Tuğrul Tülek, Murat Türkili, Özge Özder, Sinan Engin, Levent Kızıl, Güneri Civaoğlu, Zeynep Tosun, Deniz Marşan, Arda Türkmen, Doğuş Çabakçor ve Damla Can gibi isimler katıldı.

Swissôtel The Bosphorus Genel Müdürü Uğur Talayhan, Madhu’s restoranın açılışı ile ilgili “Londra’nın en iyi lokasyonlarında yer alan ve çok özel bir restoran olan Madhu’s’un Londra dışındaki ilk restoranına Swissotel olarak ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Özel bir deneyim yaşatan ve Hint mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan Madhu’s’un İstanbul’a bir hediye olduğunu bilmek bizleri çok heyecanlandırıyor.” dedi.

Group Executive Chef Amaardeep Anand’ın eşsiz yemekleri ve Saffet Emre Tonguç anlatımı başlayan gece canlı müzik performansları ve özel showlar’la devam etti.

Yorum Yaz

 
 
  captcha