22 Temmuz 2024, Pazartesi

Churros tatlısı Metro Chef ile sofralarınızda

Churros tatlısı Metro Chef ile sofralarınızda
İspanya mutfağının en sevilen tatlılarından ‘churros’u kendi mutfağınızda yapmaya ne dersiniz? Kendi markalarıyla sunduğu yaklaşık 3.500 ürünle şeflerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaya odaklanan Metro Türkiye’nin müşterileriyle buluşturduğu en yeni lezzetlerden Metro Chef Churros ile bu o kadar kolay ki… Dakikalar içerisinde hazırlayabileceğiniz İspanya’ya özgü bu kızarmış hamur tatlısı, sizin ve misafirlerinizin en sevdiği lezzetlerden biri olacak!

Yaklaşık 35 yıldır yarattığı çözümlerle gastronomi sektörüne rehberlik eden Metro Türkiye, ürün yelpazesinde yer alan her ürün gibi dondurulmuş tatlı çeşitleriyle de hem profesyonel mutfak şeflerinin hem de kendi mutfağının şefi olanların en büyük yardımcısı. Başta yeme içme sektörü olmak üzere tüm mutfakların ihtiyaçlarına A’dan Z’ye çözümler sunan Metro Türkiye, kendi markalarıyla raflara taşıdığı yaklaşık 3.500 ürüne yeni bir lezzet daha ekledi. İspanya mutfağının en sevilen tatlılarından Churros’u Metro Chef markası ve kalitesiyle sunarak sofraları kolayca ve hızlıca tatlandırmak için yeni bir yol daha açtı.

Dakikalar içerisinde hazır!

Sıcak Akdeniz ülkesinin favori hamur tatlısının sırrı, İspanyolca "kızartılmış" anlamına gelen ‘churros’ kelimesinde saklı. Dondurulmuş olarak raflarda yerini alan Metro Chef Churros tatlısını hazırlamak da çok kolay. Yapmanız gereken sadece ürünün çözülmesini beklemeden 185-190 dereceye kadar ısıtılmış kızgın yağda 4-5 dakika süreyle kızartmak! Her bir paketinde 32 adet hamur çubuk bulunan Metro Chef Churros’u kızartarak sade olarak tüketebileceğiniz gibi esmer şeker, çikolata sosu ve farklı çeşitlerdeki Metro Chef topping soslarla apayrı bir lezzete de dönüştürebilirsiniz.

Deneyen herkesin favorisi olmaya aday bu lezzet, Metro Türkiye mağazalarında tatlıseverleri bekliyor!

Yorum Yaz

 
 
  captcha