05 Aralık 2022, Pazartesi

Porland’dan HAYTAP’a Destek Daveti: “HAYTAP’a birlikte destek oluyor, paylaşarak büyüyoruz”

 Porland’dan HAYTAP’a Destek Daveti:  “HAYTAP’a birlikte destek oluyor, paylaşarak büyüyoruz”
Porland ve Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), 4-10 Ekim Dünya Hayvan Hakları Haftası boyunca sürecek bir bağış kampanyası düzenledi. İş birliği kapsamında Porland’ın hayvan temalı ürünlerinin satışından elde edilen gelir, HAYTAP’a bağışlanacak.

Birbirinden şık ürünleriyle yaşam alanlarını renklendiren Porland, üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık yaratmaya ve hayata değer katmaya devam ediyor. HAYTAP ile 4-10 Ekim Dünya Hayvan Hakları Haftası boyunca sürecek anlamlı bir iş birliğine imza atan Porland, mağazalarından ve web sitesinden, seçili koleksiyon ürünlerinin satışından elde edilen geliri, HAYTAP’a bağışlıyor. Porland ve müşterileri, HAYTAP aracılığı ile hayvanların barınma, bakım ve beslenmesine birlikte destek olabilecek.

Doğal yaşamın etkileyici karakterlerini şık ve zarif tasarımlarında bir araya getiren Porland’ın Animals, Forest, Dreamy, Winter, Alpaca koleksiyonlarıyla; su altı dünyasının zenginliğini yansıtan Marin Blue koleksiyonundan dilediğiniz ürünü satın alarak HAYTAP projelerine destek olabilirsiniz.

www.porland.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha