Porselen aşkla buluştu; Mix&Match koleksiyonu

Porselen aşkla buluştu; Mix&Match koleksiyonu
Porland’ın, kendi takımınızı özgürce oluşturma fırsatı veren en eğlenceli koleksiyonu; Mix & Match, Sevgililer Günü için Porland mağazalarında ve web adresinde sizleri bekliyor.

Aşk, iki kalbin birlikte atması, iki ruhun bir arada yaşama sanatıdır. Porland, aşkın farklı hallerini bilenler ve tüm farklılıklara rağmen bir arada yaşamanın uyumunu sağlayanlar için Mix&Match koleksiyonunu oluşturdu. Tıpkı farklı kişilikler olduğu gibi farklı desenlerin çizildiği, tıpkı farklı fiziksel özellikler olduğu gibi farklı boyutların üretildiği bu birbirinden değişik ancak bir o kadar da birbiriyle uyumlu koleksiyon, sevgi dolu masalarınızın vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez romantik sofralarına siz de Mix&Match koleksiyonuyla hikaye katmak ve farklılıklara rağmen sevmenin tadına varmak istiyorsanız Porland mağazaları ve web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geniş ürün gamı ve fiyat aralıklarıyla her zevke ve bütçeye hitap eden Porland’da, farklı boylarda düz, desenli, renkli tabak modelleri, kaseleri, kupaları ve ikram grubu ürünlerinden dilediğinizle kendi zevkinize uygun takımınızı oluşturabilir, istediğiniz adette satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

www.porland.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha