17 Nisan 2024, Çarşamba

Yılbaşı sabahı kahvaltınızı Patiswiss’in lezzetleri ile tatlandırın

Yılbaşı sabahı kahvaltınızı Patiswiss’in lezzetleri ile tatlandırın
Yeni yılın ilk kahvaltısında sıradışı lezzetler deneyimlemek isteyenler Patiswiss’in; Kakaolu Fındık Kreması, Yer Fıstığı, Fındık, Badem Ezmeleri’nin yanı sıra Badem & Hindistan Cevizi, Çilek & Çikolata, Yaban Mersinli Granola lezzetlerini tercih edebilir. Ayrıca Çilek & Çikolata, Elma & Goji Berry ve Meyveli Müsli çeşitleri de yeni yıl kahvaltısına farklı bir renk katabilir.

Çikolata yapmak sanattır” inanışı ile yola çıkan Patiswiss Handmade Chocolates, 2021 yılının ilk kahvaltısını krema, ezme, gronala ve müsli çeşitleri ile karşılamanızı sağlayacak. 2004 yılından itibaren İsviçre çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine devam eden Patiswiss, pandemi nedeniyle 2021 yılının ilk kahvaltı keyfini evinde yaşayanlara özel bir konsept sunuyor.

Yeni yılın ilk kahvaltısına tatlı dokunuşlar yapmak isteyenler Patisiwiss’in; Kakaolu Fındık Kreması, Yer Fıstığı, Fındık, Badem Ezmeleri’nin yanı sıra Badem & Hindistan Cevizi, Çilek&Çikolata, Yaban Mersinli Granola lezzetlerini tercih edebilirler. Ayrıca Çilek & Çikolata, Elma & Goji Berry ve Meyveli Müsli çeşitleri de yeni yıl kahvaltısına farklı bir keyif kazandırabilir.

Patiswiss Handmade Chocolates’ın bu özel lezzetlerine https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, İstanbul’da İstinye Park AVM, Ankara Panora ve Gordion AVM, Esenboğa Havalimanı’ndaki satış noktalarından, Migros, Macrocenter gibi seçkin marketlerden ve online sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha