20 Mayıs 2024, Pazartesi

S2000 Mutfak yurtdışı projeleriyle beğeni topluyor

S2000 Mutfak yurtdışı projeleriyle beğeni topluyor
Stockholm'de Mall Of Scandinavia'da açılan Choco Mania’nın yeni şubesi, özenle hazırlanan çikolatalı ürünleri teşhir etmek için S2000 Mutfak kalitesini tercih etti.

Çocukken eline yapışan çikolatanın emilmesi anısının bir anlık hatırlanmasıyla doğan Choco Mania’nın Malmö’deki ilk kafesi, çocukluğumuzu hatırlatan bir anı olarak açılıyor. Mekanın kurucuları, “Annemizin sünger kekini erimiş çikolatanın içine batırmamız bizim için önemli bir andı” diyor. Üç konuda söz veren Choco Mania, bu konularda asla taviz vermeme kararı alıyor: Birincisi, en kaliteli malzemeleri gerektiren kendi tariflerinden yapılan kaliteli yemekler sunmak. İkincisi, fiyatları makul bir aralıkta tutarak Choco Mania'nın mutfak sanatlarının herkes için uygun fiyatlı kalmasını sağlamak. Üçüncüsü, müşterilerin en büyük varlığı olduğuna inandığı için en iyi hizmeti veren eğlenceli ve rahat bir ortam sağlamak.

Stockholm'de Mall Of Scandinavia'da açılan Choco Mania’nın yeni şubesi, özenle hazırlanan bu çikolatalı ürünleri teşhir etmek için S2000 kalitesini tercih etti. Mimarlar tarafından modern bir şekilde tasarlanan soğuk teşhir dolapları düşünülen ürüne birebir uyumlu olarak üretildi. Böylece istenen modern görünümlü ortama en büyük destek verilmiş oldu.

S2000 Mutfak tarafından üretilen çikolata teşhir dolapları sadece güzel bir görünüme sahip değil, aynı zamanda çok kullanışlı ve fonksiyonel ürünler olarak dikkat çekiyor. Soğuk sergilenmesi gereken çikolata ve benzeri ürünler için en ideal sıcaklık değerini en verimli şekilde sunuyor.

Mekanda, sadece çikolata dolabı değil tüm bar ekipmanları, endüstriyel buzdolabı ve diğer endüstriyel mutfak ekipmanları da S2000 Mutfak tarafından sağlandı. Böylece İsveç - Stockholm'de yeni bir modern, kullanışlı ve fonksiyonel anahtar teslim mutfak projesi, S2000 Mutfak tarafından tamamlanmış oldu.

www.s2000.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha