17 Temmuz 2024, Çarşamba

'Salon du Chocolat' festivali La Petite Maison’da

'Salon du Chocolat' festivali La Petite Maison’da
Güney Fransa Mutfağı'nın en ünlü lezzetlerini, modern ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison, Kasım ayı boyunca Fransa’da her yıl geleneksel olarak kutlanan 'Salon du Chocolat' (Çikolata Festivali) festivaline ithafen, çikolataseverlere keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

Paris'te 1922 yılında başlayan festival, her yıl kendini geliştirerek günümüzde tüm dünyada kutlanan en büyük organizasyonlardan biri haline geldi. La Petite Maison, Salon du Chocolat festivalinin heyecanını ve çikolatanın en tutkulu halini çikolata tutkunlarıyla buluşturuyor. İkonikleşen ‘Çikolata Soslu Profiterol, keyifli geçen bir öğle veya akşam yemeğinin ardından misafirlerine muhteşem bir son yaşatıyor. Kakaonun en zengin aromalarını açığa çıkarmak için özenle hazırlanan sosla profiterol çikolata şöleni yaşatıyor.

Geleneksel Salon du Chocolat festivali, çikolata ve kakaoya adanmış dünyanın en büyük etkinliği olma özelliğini taşıyor. Çikolataya övgü, La Petite Maison’un 'malt dondurmayla sunulan ılık çikolatalı mousse' tatlısında hayat buluyor. La Petite Maison, eşsiz lezzetlerinin yanı sıra şefin adeta görsel şölen sunduğu birbirinden özel tatlılarını keşfetmek için misafirlerini sanat dolu ambiyansıyla birlikte deneyimlemeye davet ediyor.

İletişim: 0212 232 02 32

Yorum Yaz

 
 
  captcha