20 Haziran 2024, Perşembe

Babalar Günü LAV ile dolu dolu yaşanır

Babalar Günü LAV ile dolu dolu yaşanır
Dolu Dolu LAV, Hayat Dolu LAV” mottosuyla herkesi ürünlerini lezzet, mutluluk ve şık sunumlarla doldurmaya çağıran LAV, şık sunumları, mutfağı ve yemek hazırlamayı seven babalar için birbirinden şık hediyeler sunuyor. Bardaktan fincana, babanızla geçireceğiniz her ana mutluluk katan LAV ürünleri LAV satış noktalarında.

Hayatın her anına keyif katan LAV, babasına “hayat dolu” bir hediye vermek isteyenlere birbirinden özel ürünler sunuyor. LAV’ın babanız için sevgiyle dolduracağınız ürünleri, birlikte geçireceğiniz anları daha da özel kılıyor. Bu ürünlerden biri olan Bodega Meşrubat Bardağı, yalın ve modern çizgisiyle herkesin beğenisini topluyor. Sıcak yaz günlerinde içini çeşit çeşit meşrubatlar ve hatta pratik tatlılar, dondurmalarla doldurabileceğiniz Bodega Meşrubat Bardağı, ideal boyutlarıyla da dikkat çekiyor.

Zarafetiyle dikkat çeken Cozy Kupa, babanızın kahve keyfini taçlandırıyor.Türk kahvesinden espresso’ya, latte’den filtre kahveye Cozy Kupa tüm kahve çeşitleri için kullanılabiliyor. İddialı tasarımıyla göz alan Odin Meşrubat Bardağı, kahveden kokteyllere çeşit çeşit içeceğin yanı sıra atıştırmalık ve tatlı sunumları için de kullanılabiliyor. İncelikli bir estetiğe sahip Misket Kokteyl Bardağı, sadece meşrubat değil tatlı ve dondurma sunumlarını da güzelleştiriyor. Ayaklı olduğu için yapacağınız küçük dokunuşlarla daha da şık görünüyor.

Babanıza hediye edebileceğiniz “Hayat Dolu LAV” ürünlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha