Bonna, dünyaca ünlü tasarım stüdyosuyla işbirliği yaptı

Bonna, dünyaca ünlü tasarım stüdyosuyla işbirliği yaptı
Avrupa'da son 30 yılın en başarılı ürün tasarımcılarından biri olarak gösterilen seramik sanatçısı Robin Levien, sunumları sanata dönüştüren Bonna için Uzak Doğu’nun çeşitliliğinden ilham aldığı bir koleksiyona imza attı. Robin Levien’in baş tasarımcısı olduğu, dünyaca ünlü tasarım stüdyosu Studio Levien ile iş birliği kapsamında hayata geçirilen koleksiyon, yaratıcı ve özgün tasarımıyla Bonna’nın fark yaratan çizgisini bir adım öteye taşıyor.

Yenilikçi tasarımlarıyla dünya çapında beğeni kazanan İngiliz seramik tasarımcısı Robin Levien, çağdaş tasarım anlayışıyla örtüşen bir marka olarak nitelendirdiği Bonna için East koleksiyonunu tasarladı. Asya yemek kültürlerine yönelik kapsamlı araştırmalar üzerine inşa edilen koleksiyon, ilhamını da Asya’nın zengin mutfağından, güzel şekillerin eklektik bir karışımının bir araya geldiği Japon masasından alıyor.

Şeflere yaratıcı ve eğlenceli bir alan yaratıyor

Temeli Asya mutfağının önemli bir parçası olan pirincin servis edilmesine dayanan koleksiyon, sahip olduğu çok yönlülüğüyle hem yiyeceklerin hem de bireysel porsiyonların paylaşımı için çözümler sağlıyor. Zengin ürün kombinasyonu Asya mutfağının çeşitliliğini karşılarken, şeflere yaratıcı ve eğlenceli olanaklar yaratıyor. Koleksiyonun parçaları, yiyeceklerin çiçek sunumlarını oluşturmak üzere üst üste yerleştirilebiliyor.

Sadece Asya mutfağında değil küçük porsiyonun kullanıldığı tüm dünya mutfaklarında rahatlıkla yer alabilecek East, şeflerin sunumlarına neşe katarak, keyifli deneyimler elde edilmesi sağlayacak.

Robin Levien Kimdir?

Robin Levien, eşi / ortağı Patricia Stainton ile birlikte 1999 yılında kurduğu Londra tasarım şirketi Studio Levien'in kurucu ortağıdır. Avrupa'nın son otuz yılın en başarılı ürün tasarımcılarından biridir, yenilikçi tasarımları uluslararası beğeni ve ticari başarı çekmeye devam etmektedir.

Yorum Yaz

 
 
  captcha