Bonna imzasıyla standartları değiştiren tasarım; Piuma

Bonna imzasıyla standartları değiştiren tasarım; Piuma
Alışılmışın dışında, özgün ve şaşırtıcı detaylarla ters köşe yapan tasarımların yaratıcısı Bonna, Piuma koleksiyonu ile ezber bozmaya hazırlanıyor. Ahşabın doğal hakimiyetini porselenin pürüzsüz dokusuyla bir araya getiren Piuma, standartları değiştirerek fark yaratmayı başarıyor.

Steak sunum tahtalarına farklı bir perspektiften bakan Bonna, profesyonel şeflerin rafine sunumları için şık bir alternatif sunuyor. İtalyanca kaz tüyü anlamına gelen Piuma koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekenBonna, tasarıma eşlik eden porselen tabakla sadece estetik değil işlevsel beklentilere de cevap veriyor.

Ahşap ve porselenin görsel armonisi…

Piuma standart steak tahtalarından farklı olarak,yuva içerisine oturan porselen bünyesi sayesinde hijyenik ve yıkanabilir özelliği ile ön plana çıkıyor. Ayrıca yağ kanalı ve yerden yüksek ahşap malzemesi ile kullanıcıya büyük avantaj sağlıyor. Steak ve peynir sunumlarına hem yenilikçi hem de şık bir soluk katan tasarım,kir tutmayan kaz tüyü yapısından esinlenerek hayat buluyor.

Ahşabın sıcak dokunuşunu porselenin yalın ve saf tarzını bir araya getirerek görsel bir armoni yaratan Piuma, iki farklı materyalin kusursuz uyumuna sahne oluyor. Piuma’nın amorf formu, birbiriyle bağlantılı ahşap ve seramik parçaları, şefler için her sunumu bir imzaya dönüştürüyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha