Bonna'dan tadım deneyimini mükemmelleştiren bir koleksiyon

Bonna'dan tadım deneyimini mükemmelleştiren bir koleksiyon
Şeflere özel koleksiyonlar tasarlayan Bonna, yeni serisiyle kokteyl mönülerinin tadım deneyimini mükemmelleştiriyor. Çağdaş sunum tarzlarına kolaylıkla uyum sağlayan yeni seri Mood, tüm beklentilere cevap vererek şeflerin eşlikçisi oluyor.

Bonna, yepyeni koleksiyonu Mood ile kokteyl sunumu için profesyonellerin tercihi olmaya devam ediyor. Ahşabın natural dokusunu porselenin karakteristik ruhuyla bir araya getiren Mood serisi, yalın tasarım anlayışıyla minimalist akımına göndermede bulunuyor. Beyazın sadeliğini güçlü bir kimliğe dönüştüren tasarım, farklı gastronomik ihtiyaçlara şık ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor. Üst düzey kaliteyi ulaşılabilir bir şekilde sunan seri, üstün ışık geçirgenliği, kenar çıtlama mukavemeti ve çizilmeye karşı dirençli malzemesiyle uzun yıllar en şık sofralara eşlik ediyor.

"Sunumda özgürlük" anlayışını temel alan Mood, seride yer alan diğer parçalarla değişik kombinler yapma imkanı tanıyor. Şeflerin dikkat çekici kokteyl lezzetlerini sunabileceği bu tasarım, adından da anlaşılacağı gibi her ana uyum sağlıyor. Farklı ebat ve formda birbirini tamamlayan parçalarıyla anlık değişen ihtiyaçlara çözüm getiren Mood serisi, keyifli anlara eşlik ederken işlevselliğiyle de şaşırtmayı başarıyor. Mix & Match konseptinde kullanılabilen birbirini tamamlayan ürünlerden oluşan seri, profesyonel şeflerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha