Divan Brasserie Beyoğlu, kapılarını yeniden açıyor

Divan Brasserie Beyoğlu, kapılarını yeniden açıyor
Divan Brasserie Beyoğlu artırılmış önlemlerle birlikte genelgeler ile uyumlu olarak güvenli bir deneyim sunmak üzere 7 Eylül ile birlikte misafirlerini ağırlamaya başlıyor. Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzenleri yeniden tasarlanan Divan Brasserie Beyoğlu’nda Divan şeflerinin usta lezzetlerine canlı caz performansı eşlik edecek.

Divan Grubu çatısı altında hizmet veren Divan Brasserie Beyoğlu artırılmış önlemlerle birlikte genelgeler ile uyumlu olarak güvenli bir deneyim sunmak üzere tüm çalışmalarını tamamladı. İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere, ilgili kuruluşların belirlemiş olduğu tedbirler ve yeni standartlarla misafirlerini ağırlayacak olan Divan Brasserie Beyoğlu, ‘Divan Demek Güven Demek’ anlayışı ile misafirleriyle buluşuyor.

Divan Brasserie Beyoğlu, Divan lezzetlerini en nezih ve hijyenik ortamlarda deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor. Dünyaca ünlü şeflerinin ellerinden çıkan gurme lezzetleri canlı caz müzik performansının büyülü atmosferinde misafirleriyle buluşturan Divan Brasserie Beyoğlu, bu dönemde sosyal mesafeye uygun olarak tasarlanan oturma düzeni ve sunumuyla, konforlu ve güvenli bir deneyim sunacak. Divan Brasserie Beyoğlu, temassız ve tek kullanımlık mönü alternatiflerinden, mutfakta alınan hijyen tedbirlerinin görüntülenebildiği QR kodlara kadar alınan önlemlerle keyifli buluşmalara ev sahipliği yapacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha