22 Mayıs 2024, Çarşamba

Emaar Square Mall’un yeni gözdesi Juan Valdez

Emaar Square Mall’un yeni gözdesi Juan Valdez
Dünya çapında en çok tanınan kahve markalarından biri olan ve ülkemizde Honest Holding çatısı altında yer alan “%100 Premium Colombian Coffee” markası Juan Valdez, yeni şubesinin açılışını 3 Mayıs 2024 Cuma günü Emaar Square Mall’da gerçekleştirdi.

Kolombiya’nın kalbinden İstanbul’un tarihine uzanan eşsiz serüveniyle, kısa süre içerisinde Türkiye’deki kahve tutkunlarının favorisi haline gelen Juan Valdez, İstanbul, Ankara ve Bursa’da bulunan 20 şubesine bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’deki varlığını bir kez daha güçlendirdi.

Emaar Square Mall’un yeni gözdesi Juan Valdez, açılışa özel 1 kahve alana 1 kahve hediye kampanyası ile misafirlerine %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan gerçek kahveyi deneyimleme fırsatı sunuyor. Juan Valdez’in Emaar Square Mall açılışına katılan Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, Juan Valdez’in Emaar Square Mall şubesinin açılışından mutluluk ve gurur duyduğunu ifade etti. “Daha nice başarı dolu seneler geçirmeyi hedefliyoruz ve yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Juan Valdez, Kolombiya topraklarından gelen premium kahve lezzetlerini keşfetmek, misafirlerine benzersiz bir kahve deneyimi yaşatmak ve sıcak atmosferinde eşsiz tatlarıyla unutulmaz bir kahve deneyimi yaşatmak için mağazalarına bekliyor!

Yorum Yaz

 
 
  captcha