22 Mayıs 2024, Çarşamba

Gloria Hotels& Resorts’ün ayrıcalıklarla dolu sevgililer günü paketi aşkta devam ediyor

Gloria Hotels& Resorts’ün ayrıcalıklarla dolu sevgililer günü paketi aşkta devam ediyor
Gloria Hotels & Resorts yılın en romantik günü 14 Şubat’ı unutulmaz kılıyor. Akdeniz’in tüm doğal güzelliğine ev sahipliği yapan Gloria Hotels & Resorts ayrıcalıklarla dolu Sevgililer Günü paketiyle tüm çiftlere hafızalara kazınacak bir 14 Şubat vadediyor.

Unutulmaz anları lüks ve konforla buluşturan Gloria Hotels & Resorts, yılın heyecanla beklenen en romantik günü 14 Şubat’ta tüm çiftlere unutamayacakları ayrıcalıklarla dolu bir Sevgililer Günü paketi sunuyor. Gloria Hotels & Resorts, 10- 15 Şubat 2023 tarihleri arasında Gloria Golf Resort ve Gloria Verde Resort’te minimum 2 gecekonaklayan tüm çiftlere her anlarını özel kılacak ve unutamayacakları bir 14 Şubat deneyimi vadediyor. Sevgililer Günü konseptiyle çiftleri büyüleyici atmosferinde ağırlamaya hazırlananGloria Hotels & Resorts, havalimanı transferlerinden başlayarak çiftleri odalarında karşılayan sürpriz ikramlara kadar her detayın özenle düşünüldüğü Sevgililer Günü paketiyle lüks ve romantizmi bir arada sunuyor.

Sevgililer Günü yemeğinde romantik anlar sizi bekliyor

Sevgililer Günü’nün en keyifli anlarının yaşanacağı akşam yemeğinde eşsiz lezzetlere muhteşem sunumlar eşlik ediyor. Gloria Hotels & Resorts şefleri tarafından geceye özel hazırlanan ve aşkınıza lezzet katacak Sevgililer Günü menüsü, Gloria Golf Resort’ün sevilen İtalyan A La Carte restoranı L’ancora’nın ve Gloria Verde Resort’ün Fransız A La Carte restoranı Bazilika’nın romantik atmosferiyle birleşerek her anı aşk dolu bir seremoniye imza atıyor.

Ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi

Gloria Hotels & Resorts, Sevgililer Günü Paketi’yle 10- 15 Şubat tarihlerinde Gloria Golf Resort ve Gloria Verde Resort’te minimum 2 gün konaklayan tüm çiftlere benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Sevgililer Günü kapsamında gerçekleşen konaklama paketinde ücretsiz oda servisinden gün boyu gerçekleşecek sürpriz aktivitelere kadar zengin seçenekler çiftleri bekliyor. Çiftler ayrıca, Gloria Golf Resort ve Gloria Verde Resort’ün eşsiz SPA’sında birlikte deneyimleyecekleri özel masajla 14 Şubat heyecanını ikiye katlıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha