Delimonti’den 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel mönü

Delimonti’den 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel mönü
“Yerel güzeldir, sunum özeldir” mottosuyla, Anadolu’nun zengin malzeme çeşidini ve geleneksel pişirme tekniklerini, evrensel mutfak anlayışı ile misafirlerine sunan Delimonti, Sevgililer Günü’nde, özel olarak hazırlanan mönüsü ve sıcak atmosferiyle misafirlerini karşılamaya hazırlanıyor.

Delimonti’nin Sevgililer Günü’ne özel lezzet şöleni, kurutulmuş meyveler eşliğinde sunulan Sürpriz Elma ile başlıyor ve Pancar Külahı İçinde Kayısılı Fasulye Ezmesi, Somon Rulo İçinde Bamya Turşusu, Cevizli Kıtır Tost İçinde Kök Sebzeler ve Bezelye Püresi gibi lezzetli başlangıçlarla devam ediyor. Baharatlarla lezzetlendirilmiş Rum Usulü Midye ve Karidesli Mücver’den oluşan sıcak paylaşımların ve Gül Sorbe’nin ardından ise çiftlere, Safranlı Kuzu İncik ile Kuru Üzüm, Yer Fıstığı ve Bademli Basmati Pilavı servis ediliyor. Mönünün finalinde ise Portakal Peltesi eşliğinde Anasonlu ve Antep Fıstıklı İrmik Helvası ile ağızlar tatlanıyor. Lezzetli mönüsü ve sıcak atmosferine, Sevgililer Günü’ne özel solo keman performansıyla keyif katacak olan Delimonti, misafirlerine özel bir 14 Şubat kutlaması vadediyor.

Delimonti’nin Sevgililer Günü mönüsünü tercih edenler, aynı zamanda bugüne özel olarak, Hilton Bomonti’de indirimli konaklama imkanından yararlanabiliyor.

İletişim: 0212 296 29 29

Yorum Yaz

 
 
  captcha