19 Haziran 2024, Çarşamba

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Fransız yemekleri ve romantik bir Sevgililer Günü

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Fransız yemekleri ve romantik bir Sevgililer Günü
İstanbul Marriott Hotel Şişli, 6-21 Şubat tarihleri arasında lezzetin asalet ve estetikle buluştuğu Fransız Mutfağı’nı konuk ediyor. Monako’dan gelen yetenekli executive chef’ler Alexandre Lamberet ve Julien Perrier Fransız usulü et, deniz ürünleri ve av etlerinden oluşan spesiyallerin yer aldığı zengin bir mönü hazırladılar. Michelin yıldızlı restoranlarla dolu geçmiş tecrübelerini 21 Şubat’ta sınırlı sayıda katılımla gerçekleştirilecek şefin sofrası etkinliğinde de masaya yatıracak olan şefler 14 Şubat Sevgililer Günü’nü için en estetik sunumlarla Fransız Mutfağı’nın tadı damaklardan silinmeyecek en leziz ve en romantik yemeklerini aşkla hazırlayacaklar.

Marriott Riviera La Porte de Monaco’nun yetenekli executive chef’leri Alexandre Lamberet ve Julien Perrier, Fransız Mutfağı’nın en beğenilen spesiyallerini İstanbullularla buluşturmak üzere 6-21 Şubat tarihleri arasında İstanbul Marriott Hotel Şişli’ye konuk oluyorlar. Öğle ve akşam için özel olarak hazırlanan mönüde Fransız usulü çorbalar ve leziz başlangıçlardan deniz ürünleri ve av etlerine uzanan zengin seçenekler sunuluyor.

Bu yıl sevdiğinizin kalbine giden yolda size yetenekli Fransız şefler eşlik ediyor. 14 Şubat Sevgililer Gününe özel, aşkı tasvir etmek üzere her biri özenle tasarlanan beş aşamalı mönüde somon füme, minestrone çorbası, mürekkep balıklı risotto, kuşkonmaz eşliğinde dana fileto ve tatlı olarak da meyve sabayon yer alıyor. Son olarak tercihinize göre çay ya da kahveyle birlikte leziz ‘petit fours’ servis ediliyor. Arzu ederseniz aşkınızı kutlarken bu romantik yemeğe eşlik edecek, Marriott Şişli’nin zengin kavından damak tadınıza hitap eden keyifli bir Fransız şarabı da seçebilirsiniz. Şefin ya da someliyerin tavsiyesini mutlaka sorun.

Usta şefler Michelin yıldızlı restoranlarla dolu geçmiş tecrübelerini 21 Şubat’ta sınırlı sayıda katılımla gerçekleştirilecek şefin sofrası etkinliğinde de masaya yatıracaklar. Misafirlerle tek tek ilgilenerek özel olarak hazırladıkları yemekleri sunacak şefler yemeklerin detaylarını anlatıp Fransız Mutfağı ile ilgili sorularınızı yanıtlayacaklar.

Fransız Mutfağı’nın en özel lezzetlerini tatmak için fiyatlarla ilgili detaylı bilgi edinmek, sevgililer günü programının ve şefin sofrası etkinliğinin ayrıntılarını öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için otelle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: 0212 375 01 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha