22 Mayıs 2024, Çarşamba

Monochrome, Sevgililer Günü’nü özel lezzetleriyle karşılıyor

Monochrome, Sevgililer Günü’nü özel lezzetleriyle karşılıyor
Brasserie anlayışını kendine has bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome; Sevgililer Günü’nü keyifli bir ortamda ve özel lezzetlerle kutlamak isteyenleri ağırlamaya hazırlanıyor. Monochrome, 14 Şubat akşamını bomontiada’nın renkli atmosferinde geçirecek misafirlerini iki kişilik Sevgililer Günü mönüsüyle karşılıyor.

Monochrome’un Sevgililer Günü mönüsünde yer alan ve yüzde 100 dana etinden hazırlanan cheeseburger veya hamburger’lerin ekmekleri pancar ve kalamar mürekkebiyle renklendirilerek kırmızı ve siyah renklerde hazırlanıyor. Burgerlerin en keyifli eşlikçileri olan kızarmış lezzetler ‘Crisscutt Fries’, ‘Mozzarella Çubukları’ ve ‘Patates Kızartması’, ev yapımı mayonez ve çeşitli soslarla birlikte sunuluyor. Mönünün finalinde ağızları ve kalpleri tatlandıran ‘Red Velvet ’ yer alıyor. İçinde mascarpone kreması ve portakal jölesi bulunan ‘Red Velvet’ bu özel güne uygun olarak kalp şeklinde hazırlanarak servis ediliyor.

Monochrome’un Sevgililer Günü mönüsünü tercih edenler, aynı zamanda bugüne özel olarak, Hilton Bomonti’de indirimli konaklama imkanından yararlanabiliyor.

İletişim: 0212 296 20 42

Yorum Yaz

 
 
  captcha