Kahve Dünyası ile yeni yıla tatlı bir 'merhaba'

Kahve Dünyası ile yeni yıla tatlı bir 'merhaba'
“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın her ay farklı bir konseptte hazırladığı “Ayın Dondurması” aralık ayında tarçın, zencefil ve gingerbread kurabiyenin armonisi ile birleşiyor. Yılbaşı Dondurması konseptiyle Jersey inek sütü, bisküvi, üzüm pekmezi, tarçın, salep, zencefil ve karanfili bir araya getiren bu enfes dondurmanın bir sonraki gelişini iple çekeceksiniz. Alışılagelmiş tatların usta ellerde bir araya gelmesi ile üretilen dondurma tüm Kahve Dünyası mağazalarında sizi bekliyor.

Lezzet tutkunlarıyla her ay farklı bir dondurmayı buluşturan Kahve Dünyası, daha önce de çok sevilen dondurmasını yeniden takipçileriyle buluşturuyor. Kahve Dünyası'nın özel reçeteli dondurmalarından biri olan Yılbaşı Dondurması, aralık ayı boyunca Kahve Dünyası mağazalarındaki yerini alıyor. 11 farklı çeşit dondurmayı yıl boyu servis eden Kahve Dünyası, 12. Çeşit dondurmasını her ay farklı bir lezzetten hazırlayarak misafirlerinin beğenisine sunuyor.

El yapımı tarzında üretilen Yılbaşı Dondurması; Jersey inek sütü, dondurmaya kıvam veren süt kreması, yağsız süt tozu, doğal üzüm pekmezi, dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep, tarçın, karanfilden oluşurken; ağza gelen kıtır bisküvileri ise gingerbread’den yapılıyor. Tüm Kahve Dünyası mağazalarında dondurma sevenleri bekleyen Yılbaşı Dondurması, hiçbir yapay katkı maddesi ve boya da içermiyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha