Soft Republick, yepyeni dondurma deneyimini Bağdat Caddesi’ne taşıdı

Soft Republick, yepyeni dondurma deneyimini Bağdat Caddesi’ne taşıdı
Dondurma sevenleri bambaşka bir dondurma deneyimiyle tanıştıran Soft Republick, Kanyon Alışveriş Merkezi’nin ardından ikinci mağazasını 7 Temmuz’da Bağdat Caddesi’ne açtı. Açılışa katılanlar Soft Republick’in birbirinden lezzetli dondurmalarını 20’den fazla topping çeşidi ve sos arasından istedikleriyle süsleyerek kendi stillerini yansıttılar.

Türkiye'de sanatı ve yaratıcılığı destekleyen yeni dondurma markası Soft Republick, Kanyon Alışveriş Merkezi’nin ardından ikinci mağazasını da İstanbul Bağdat Caddesi’nde açtı. Soft Republick’in Bağdat Caddesi’ndeki mağazasının açılışı dondurma severlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Birbirinden renkli etkinliklerin yer aldığı açılışta, özel olarak üretilen black ice cream (siyah dondurma) ve black cone (siyah külah) büyük ilgi gördü. Açılışa katılan dondurma severler Soft Republick’in 20’den fazla topping çeşidiyle ve sosuyla kendi dondurma reçetelerini oluşturdu.

Hayatın her alanında sıra dışı olmayı seven, yeniliklere açık, yaratıcı ruhlara hitap eden Soft Republick, lezzetiyle olduğu kadar renkli dünyasıyla fark yaratıyor. Soft dog sandviç ve waffle nachos formundaki dondurmalarıyla şaşırtan Soft Republick’te isteyenler dondurmalarını affogato şeklinde de deneyebiliyor. Soft Republick’in iç tasarımı ise ünlü graffiti sanatçısı Cins’in çalışmalarından oluşuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha