Mado Antalya Konyaaltı şubesinde S2000 Mutfak imzası

Mado Antalya Konyaaltı şubesinde S2000 Mutfak imzası
Kaliteden ödün vermeyen Mado’nun tüm şubelerinde olduğu gibi Konyaaltı’nda da endüstriyel mutfak ekipmanları, teşhir ve soğutucu ünitelerinde tercihi yine S2000 Mutfak oldu.

Kahramanmaraş dondurmasını dünyaya tanıtan ve özel lezzetleriyle belirli bir hayran kitlesi olan Mado, Antalya Konyaaltı'nda açtığı şubesiyle zincirine yeni bir halka ekledi. Modern mimarisi ve klasik Mado konseptiyle müşterilerine ayrıcalıklı bir ortam oluşturan firma, bu yaz Konyaaltı'nın vazgeçilmezlerinden olmayı hedefliyor.

Havaların ısınmasıyla insanların tercihleri daha serin tutan ürünlere yöneliyor. Kaliteden ödün vermeyen Mado’nun tüm şubelerinde olduğu gibi Konyaaltı’nda da endüstriyel mutfak ekipmanlar, teşhir ve soğutucu ünitelerinde tercihi yine S2000 Mutfak oldu. S2000 Mutfak tarafından özel olarak tasarlanan dondurma fıçısı, mekanın kalitesini tamamlayan önemli bir tasarım unsuru olarak öne çıkıyor. Ayrıca Golden Plate kaplama sütlük dolabı ve çikolata dolabı mekanı farklı bir görünüme kavuşturuyor.

Tasarımdaki sadelik ve güzelliğin yanı sıra ürünlerin her türlü koşulda mükemmel soğutma sonuçları sağlaması da önem taşıyor. Soğuk gıdaları en taze şekilde saklayan bu dolaplar, sağlam ve uzun ömürlü olmasıyla yatırımcıların yüzünü güldürüyor. S2000 Mutfak, 30 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak projelerini, proje aşamasından anahtar teslime kadar gerçekleştiriyor. Binlerce projede imzası bulunan firma, kurduğu verimli mutfaklarla sektörün önde gelen kuruluşlarının tercihi olmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha