Serez Dondurmacısı, artık Türkiye’nin her kapısında

Serez Dondurmacısı, artık Türkiye’nin her kapısında
Türkiye’nin dört bir yanından temin ettiği kaliteli ve özel malzemelerle her mevsim taze ve doğal dondurmalar sunan Serez Dondurmacısı, online satış hizmetini hayata geçirdi. GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamalarının yanı sıra kendi web sitesi üzerinden de satışa başlayan Serez Dondurmacısı, adeta bir lezzet mozaiği olan dondurma çeşitlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki dondurma severlerle buluşturuyor. Yeni nesil dondurmacılık anlayışını Türkiye’ye kazandırmak için çalışan marka, “doğru dondurma” üretimini ilke edinerek 7’den 70’e gönüllerde taht kurmuş bu özel tatlıya hak ettiği değeri veriyor.

Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Serez Dondurmacısı, Bodrum mandalinadan Madagaskar vanilyaya, Antep fıstık çikolatadan Hacımemiş kurabiyeliye, çilekli yoğurtludan tuzlu karamele kadar 40 farklı dondurma çeşidiyle 7’den 70’e tüm damak tatlarına hitap ediyor. Markanın dondurma çeşitleri içerisinde vegan ve ovo vejetaryen beslenenler, spor yapanlar, formunu koruyanlar veya şekersiz beslenmeyi tercih edenler gibi farklı diyet programlarına sahip dondurma tutkunları için de leziz alternatifler bulunuyor.

Her bir dondurma çeşidi için kendine has reçeteler

Dondurmayı bir bilim dalı olarak nitelendiren ve her bir dondurma çeşidi için özel reçeteye sahip olan Serez Dondurmacısı, şekersiz dondurmalarında yapay, doğal veya doğala yakın tatlandırıcılara yer vermeyerek sadece taze sütten gelen laktozla dondurmalarını tatlandırıyor. Süt alerjisi ve laktoz intoleransı olanlara özel geliştirdiği sütsüz dondurma çeşitlerinde ise badem sütünü tercih eden Serez Dondurmacısı, yüzde 14 ila yüzde 20 aralığındaki düşük şeker oranıyla dikkat çeken sorbelerinde dalından topladığı yüzde 100 gerçek meyveleri, eşsiz lezzetli gurme çeşitlerinde ise yağ kaynağı olarak sadece taze süt kaymağını kullanıyor. Besleyici, onarıcı ve lezzetli bir gıda olan yoğurdun kullanıldığı yüksek kalsiyum kaynağı yoğurtlu dondurma seçeneklerinin yanı sıra günlük hayatında yoğun spor aktivitesinde bulunanlara özel olarak benzerlerinden beş kat daha fazla protein ve 15 kat daha fazla lif içeren proteinli dondurma çeşitleri de sunan marka, her yaşa ve damak tadına uygun dondurmalarıyla dondurma tutkunlarını dört mevsim lezzetli ve sağlıklı tatlıyla buluşturuyor.

Taze, doğal, hijyenik ve katkısız; ‘doğru’ dondurmalar…

“Doğru dondurma” üretimini ilke edinen Serez Dondurmacısı, her zaman en taze ve doğal malzemeleri tercih ediyor. Üretim tesisinde HACCP (Risk Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) kriterlerini de kapsayan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi uygulayan ve tüm kalite kontrollerinden başarı ile geçen Serez Dondurmacısı, dondurmayı oluşturan her bir bileşeni hem kendi bünyesinde bulunan laboratuvarında hem de dış laboratuvarlarda özenle teste tabi tutup içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı bulunmayan malzemeleri üretimine dahil ediyor. Her bir dondurma çeşidi için kendine has reçeteler oluşturarak bu reçetelerde hiçbir katkı maddesi, aroma, tatlandırıcı veya renklendiriciye asla yer vermiyor.

TasteAtlas kullanıcılarından da tam not alarak Türkiye’nin en popüler 100 lezzeti listesine giren Serez Dondurmacısı lezzetlerini www.serezdondurmacisi.com’a tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha