Kitchenette, Müzikli Sofralar etkinliğine ev sahipliği yapıyor

Kitchenette, Müzikli Sofralar etkinliğine  ev sahipliği yapıyor
Bodrum Mu¨zik Festivali kapsamında gerçekleşecek Müzikli Sofralar etkinliğine hazırladığı özel tadım mönüsüyle Kitchenette, keyifli bir yaz akşamına ev sahipliği yapacak.

Ku¨resel bir festival olma hedefiyle Bodrum Mu¨zik Festivali adıyla yoluna devam eden Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali kapsamında Kitchenette Palmarina, Müzikli Sofralar etkinliğinin bir akşamına ev sahipliği yapıyor. 2017 Bodrum Müzik Festivali kapsamında düzenlenen Müzikli Sofralar tadım etkinliğinin bir akşamı 15 Ağustos akşamı 19:00-21:00 saatleri arasında Kitchenette Palmarina’da gerçekleşecek. Katılımcılar, klasik müzik eşliğinde, Kitchenette Executive Chef’i Hazer Amani’nin Bodrum’un yerel tatlarıyla hazırladığı özel reçetleri tatma imkanı yakalayacaklar.

Şef Hazer Amani’nin festivale özel hazırladığı mönüde, ev yapımı tütsülenmiş lagos salatası, kuşkonmazlı ve deniz mahsullü paella ve satsumalı sütlaç ve citrus karamel sos yer alıyor. Etkinlik biletleri mobilet.com ve mobilet iOS uygulaması u¨zerinden satışa sunuluyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha