05 Aralık 2022, Pazartesi

Porland ile göz alıcı sofralara imza atın

Porland ile göz alıcı sofralara imza atın
Porland, özgün tasarıma, canlı renklere ve göz alıcı desenlere sahip Vignetta, Fractal serileri ve Glamorous Koleksiyonu ile yemek zevkini taçlandırıyor.

İmza attığı koleksiyonlarda estetik ve zarafeti, şıklığın çarpıcı detayları ile buluşturan Porland, birbirinden özel koleksiyonlarıyla sofralarınıza konuk oluyor.

Tabiatın göz alıcı renkleri Porland’da

Doğanın yansımalarını modern bir perspektifle porselene resmeden Porland Vignetta İkram&Kahvaltı Takımı neşeli kahvaltı sofralarına eşlik ediyor. Vignetta İkram&Kahvaltı Takımı’nın natural dokunuşları; tabiatın saf ihtişamını daha da ön plana çıkarırken, renk kartelasının en güçlü tonları, tabakta görsel bir efekt yaratıyor. Farklı yaprak formları, geometrik şekiller ile komplike ama dengeli bir uyum yakalarken, kaliteli porseleni ile sofraların en rafine lezzet eşlikçisine dönüşüyor.

Birbiriyle uyumlu 18 parçadan oluşan 6 kişilik bu yepyeni takım, sofra stilini estetik ve fonksiyonel detaylarla zenginleştiriyor. Ömür Boyu Desen Çıkmama Garantisi'ne sahip sır altı tekniği ile üretilen serinin desenleri, kimi zaman en özel misafirler için hazırlanan bir ikram masasında başrole yerleşirken, kimi zamanda bir pazar kahvaltısı geleneğini unutulmaz bir ritüele dönüştürüyor.

Lezzet festivali ve görsel şölen bir arada…

Porland, siyahın karakteristik zarafetini, modernist dizayn anlayışı ile porselene işliyor; Porland Fractal Pasta Takımı, en lezzetli tatlılar için harika bir sunum alanına dönüşüyor. 6 parçadan oluşan ve 20 cm genişliğindeki ideal boyutuyla en şık masalardan, spontane yapılan ikramlara kadar her alanla görsel bir bütünlük yakalıyor. Çizgiler, daireler, spiraller ve hayal gücünün ötesinde modern şekillerden oluşan bu takım, pasta sunumunu ayrıcalıklı bir hale getiriyor.

Fatma Ana’nın Eli, huzurlu sofralara eşlik edecek

Dayanıklılık ve bereketin simgesi “Fatma Ana’nın Eli” sofralara bereket getiriyor. Porland, Glamorous Koleksiyonu ile bizleri sevdiklerimizle bereketli sofralarda buluştururken, etnik desenleri, göz alıcı renkleri ve büyüleyici tasarımı ile huzurun eşlik ettiği davetlere yenilerini ekliyor. Dünyanın en gelişmiş sır üstü teknolojileri ile üretilen altın ve platin desenli, camsı yüzey üstüne dekorlanan Glamorous Koleksiyonu, sofralarınızı dingin ve şık tasarımı ile taçlandırıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha