22 Temmuz 2024, Pazartesi

Renkli yılbaşı sofralarına özel leziz BigChefs Hindisi

Renkli yılbaşı sofralarına özel   leziz BigChefs Hindisi
Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan BigChefs, kendine has yorumuyla hazırladığı BigChefs Hindisi ile yılbaşı sofralarına hem lezzet hem renk katıyor. BigChefs dokunuşuyla farklı bir lezzet deneyimi sunan BigChefs Hindi, bol kestaneli pilav ve ayva beğendi eşliğinde, yılbaşı sofralarını ayrı bir özenle kurmak isteyen lezzet tutkunlarının gözdesi oluyor. Yeni yıl kutlamalarını enfes BigChefs Hindisi’yle yapmak isteyenler, almak istedikleri tarihten 4 gün önce, Yemeksepeti ve istegelsin’den sipariş verebiliyor.

Türk ve dünya mutfaklarının en gözde lezzetlerine kendine has yorumunu katan BigChefs, yeni yıl kutlamalarına özel olarak hazırladığı fırında hindiyle yılbaşı sofralarında başrol oynuyor. Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan marka, yanında bol kestaneli pilav ve ayva beğendi ile birlikte sunulan “BigChefs Hindisi” ile lezzet tutkunlarının başını döndürmeye hazırlanıyor.

Yeni yılın en keyifli anlarında BigChefs Hindisi

Yeni yılı benzersiz bir lezzet deneyimiyle taçlandırmak isteyenler, enfes BigChefs Hindisi’ni almak istedikleri tarihten en az 4 gün önce, online sipariş platformları Yemeksepeti ve istegelsin üzerinden talep edebiliyorlar. 6 ila 8 kişilik porsiyonlarda hazırlanan BigChefs Hindisi’ne özel siparişler, 28 Aralık tarihine kadar verilebiliyor. BigChefs Hindisi ile yeni yıl sofraları zenginleşirken, mutluluk dolu anılara yenileri katılıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha