22 Temmuz 2024, Pazartesi

Ranchero'dan yeni yıla Meksika usulü merhaba!

Ranchero'dan yeni yıla Meksika usulü merhaba!
Şehrin Meksikalısı Ranchero, yüzyıllardır süregelen bir ritüel ile 2021’e giriyor. Ranchero misafirleri, yeni yıla yaklaşırken, her biri yeni senenin aylarına karşılık gelen 12 üzüm tanesi yiyip, 12 ayrı dilek tutarak 2021’e merhaba diyecek.

Türk & Meksikalı ailenin işlettiği Ranchero, 31 Aralık akşamında, Aztek ve Mayalara kadar uzanan binlerce yıllık yerel mutfağın en özel lezzetlerini, Latin esintili egzotik ambiyansı eşliğinde sunacak. Nişantaşı, Suadiye, Watergarden ve Maidan Ankara şubelerindeki Ranchero misafirleri, yeni yıla yaklaşırken, her biri yeni senenin aylarına karşılık gelen 12 üzüm tanesi yiyip, 12 ayrı dilek tutarak 2021’e merhaba diyecek. Ranchero’nun bu geceye özel finaldeki sürprizi ise kendi yapımı ‘Lechera’ ile hazırlanan yerel Meksika tatlısı “Flan” olacak.

Eğer siz de yeni yıla farklı bir başlangıç yapmak için bu yılbaşına dışarıda girmeyi planlıyorsanız, Şehrin Meksikalısı Ranchero’da orijinal lezzetler, margaritalar, mekana özgü egzotik kokteyller ve başınızda Meksika yerel şapkası sombrero eşliğinde 2021’e merhaba diyebilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha