22 Temmuz 2024, Pazartesi

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da yılbaşı heyecanı

 Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da yılbaşı heyecanı
Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul hazırladığı konaklamalı yılbaşı paketi ile misafirlerini Boğaz’ın en zarif kıvrımında hafızalardan silinmeyecek bir yeni yıl şölenine davet ediyor. Yılbaşı akşamına özel hazırlanan lezzetli menüsü, ertesi gün yapılacak yeni yıl brunch’ı ve eğlenceyi doruk noktasına çıkaracak canlı performansları kapsayan bu özel çift kişilik konaklama paketi gecelik 900 Euro’dan başlayan fiyatlarla misafirlere sunuluyor.

Toro Latin Gastro Bar’ın imza kokteylleri ile başlayacak olan 31 Aralık akşamı, şef Özgür Üstün’ün hazırladığı akşam yemeği menüsü ile konuklara unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşayacak. Deniz Özdoğru Band'in canlı müzik performansıyla eşlik edeceği yeni yıl yemeğinde modern Türk mutfağının imza ürünleri Six Senses yorumu ile sunulacak.

Yeni Yıl Brunch’ı

1 Ocak Cuma günü yapılacak olan yeni yıl brunch’ında Toro Latin Gastro Bar’ın imza suşilerinden, Defne Restoran’ın mevsiminde ve doğal malzemelerle hazırlanan kahvaltı ürünlerine pek çok lezzet misafirlere sunulacak. Latin müziğinin önde gelen gruplarından olan Son de Cuba’nın canlı performansı ile renklenen brunch’ta misafirler 2021’e tatlı bir başlangıç yapacak.

Boğaz’ın en keyifli noktasında, şehrin gürültü ve kalabalığından uzakta, butik otel atmosferinde gerçekleşecek bu özel yılbaşı konaklama paketinin detayları için 02123555500’dan veya reservations-istanbul@sixsenses.com adresinden bilgi alabilirsiniz

Yorum Yaz

 
 
  captcha