22 Temmuz 2024, Pazartesi

Cunda Despot Evi, huzur ve dinginlikle yeni yılı karşılıyor

Cunda Despot Evi, huzur ve dinginlikle yeni yılı karşılıyor
Tarihi dokusu, özel dekorasyonuve ev rahatlığındaki konforlu odalarıyla Cunda Despot Evi, yılbaşı gecesine özel ayrıcalıklı konaklama seçenekleriyle misafirlerinin yeni yıl heyecanlarına ortak oluyor. Yıl boyunca kapılarını misafirlerine açık tutan Despot Evi, tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarının uygulandığı ortak alanlarıyla yılbaşı akşamında da dünya mutfağından örnekler sunan restoranı 1862 ile misafirlerini ağırlayarak özel bir konaklama deneyimi sunuyor.

Cunda Adası'nın simgelerinden biri olan Despot Evi, kolay ulaşımı ile büyük şehirlerin temposundan uzak yeni yılı karşılamak isteyenleri tarih ve huzurla bir araya getiriyor. İçinde bulunduğu atmosferin dokusuyla uyumlu mimarisi, kayifli manzarası ve konforlu odaları ile Despot Evi yeni yılı karşılarken tarihi bir yolculuk yaşatıyor.

Denize nazır konumuyla Despot Evi, 6’sı suite olmak üzere zarafet ve konforu bir arada sunan her biri farklı özelliklere sahip 28 odası ile yeni yılın ilk sabahına tarihi bir konakta uyanmak isteyenlerin adresi oluyor. Yeni yıl gecesini ise Despot Evi restoranı 1862’nin Şefi Fırat Siriş’in özenle hazırladığı kestaneli iç pilav ve hindi yanı sıra geceye özel bal kabağı tatlısının yer aldığı mönü renklendiriyor. Geniş ortak alanlara sahip Cunda Despot Evi, yeni yıl sabahı havuz başında, deniz kenarındaki konumuyla Cunda manzarasıyla yeni umutları misafirleriyle paylaşıyor. Akşamları şömine başında kestane keyfiyle sıcacık bir yuva olan Cunda Despot Evi’nin isteyen misafirleri bahçe bölümünde ateş başında sıcak şarap eşliğinde buluşuyor.

Cunda Despot Evi’nin benzersiz atmosferini yansıtan Sarnıç bölümünde yer alan odaları ise kalabalık aile veya arkadaş grubuna yılbaşını birlikte kutlama imkanı sunuyor. Geniş aile ya da arkadaş grupları, yılın her döneminde unutulmaz bir tatil deneyimi için özel grup rezervasyonu ayrıcalıklarından dayararlanabiliyor. Tüm hijyen tedbirlerinin alındığı ve sosyal mesafe koşullarına uygun bir şekilde hizmet sunan Despot Evi, geçen yılı ardında bırakarak 2021’i yeni umutlar ve dileklerle karşılamak isteyen konuklarını bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha