22 Temmuz 2024, Pazartesi

Arzum ile lezzetli sofralar kurmak artık çok kolay

Arzum ile lezzetli sofralar kurmak artık çok kolay
Arzum Megablend El Blender Seti, yeni yıl sofralarınızda en lezzetli yemekleri kısa sürede hazırlamanıza yardımcı oluyor. Arzum Waffy Max ile misafirleriniz için hazırlayacağınız waffle’lar sayesinde yeni yılın ilk dakikalarına tatlı bir giriş yapabilirsiniz.

Yılbaşında kalabalık sofralarınız için zaman kazandıran el blender seti, yemek yapmayı keyifli ve kolay hale getiriyor. Megablend, çırpıcı ve doğrayıcı aksesuarı ile yemek aşamalarını hızlıca geçmenize olanak sağlıyor. Kek hamuru, bebek maması, krema hazırlamak ya da çorba karıştırmak gibi zahmetli işlemleri dakikalar içerisinde yaparak size büyük rahatlık ve pratiklik sunuyor.

1500 ml büyük doğrayıcı haznesi sayesinde büyük porsiyonları kolayca hazırlamanızı sağlayan Megablend, paslanmaz çelik, çift katlı ve çift taraflı bıçaklarıyla et, sebze, soğan, meyve, fındık gibi yiyecekleri hızlı bir şekilde parçalamanıza olanak veriyor. 1000W motor gücü ve tırtıklı 4 bıçaklı el blenderı ile de sert yiyecekleri bile kısa sürede homojen bir kıvama

Waffy Max ile yeni yıla tatlı giriş

Waffy Max, yapışmaz granit plakaları sayesinde en lezzetli waffle tariflerinizi evde dilediğiniz zaman kolaylıkla hazırlamanızı sağlıyor. Mutfağınızda yer kaplamayan ideal boyutuyla cezbeden Waffy Max, her zevke göre 4 farklı renk alternatifi sunuyor.

Yeni yılda sevdiklerinize ister Waffy Max ile pişirdiğiniz tadı damaklarında kalacak waffle’lar ikram edin, isterseniz hediye ederek tatlı bir yıl geçirmelerini dileyin!

Yorum Yaz

 
 
  captcha