28 Mayıs 2022, Cumartesi

Tchibo Barista şimdi Kadıköy’de

Tchibo Barista şimdi Kadıköy’de
Tchibo İstanbul Akaretler’de kahve severlerle buluşturduğu Tchibo Barista konsept mağazasının ikincisini Kadıköy Bahariye’de açtı. 3 katlı binada hizmet veren Tchibo Barista, müşterilerine kahve çeşitlerinin yanı sıra kahve yanında tüketilebilecek lezzetli yiyecek ve atıştırmalıkların yer aldığı To Go hizmetini de sunuyor.

İlk olarak Akaretler’de hizmet vermeye başlayan Tchibo Barista konsept mağazalarının ikincisi Kadıköy’de kahve severlerle buluştu. Şık ve herkesin rahat edebileceği şekilde tasarlanan dekorasyonuyla müşterilerine yeni nesil kahve hizmeti sunacak olan Tchibo Barista Kadıköy’de kahve severleri; Brezilya’dan Afrika ve Kolombiya’ya, dünyanın dört bir yanından gelen kahveler bekliyor.

Dileyene al-götür hizmeti

Çekirdek ve her damak tadına uygun kahvelerinin yanı sıra taze atıştırmalıklar, farklı damak tatlarına hitap eden glutensiz, vegan ve organik yiyecek alternatifleri de Tchibo Barista’da yerini aldı. Mağazada “To go” hizmeti ile de sağlıklı, lezzetli ve pratik yiyecek ve içecekler tazeliklerini koruyan özel dolaplarda sergilenerek, tüketilmeye ve alıp götürmeye uygun ambalajlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha