08 Aralık 2021, Çarşamba

1Kahve2Dost Karavanı 6 Bin 300 Kişiyi Ağırladı

1Kahve2Dost Karavanı 6 Bin 300 Kişiyi Ağırladı
Türkiye’nin iki önemli markası olan “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası ve İyiliği Aşkla Tasarlayan Arçelik’i buluşturan “1Kahve2Dost” karavanı Türkiye’nin 7 ilinde 9 farklı lokasyonda kahve eşliğinde dost sohbetlerine ev sahipliği yaptı. 29 Ağustos’ta Antalya’dan başlayıp 10 Eylül’de İstanbul’da tamamlanan dost sohbetlerinde yazar Aret Vartanyan da keyifli söyleşileriyle yer aldı.

Kahve Dünyası ve Arçelik iş birliğinde dost sohbetlerinin vazgeçilmez eşlikçisi bir fincan kahve fikriyle yola çıkan ve kahvenin peşinden giden “1Kahve2Dost” etkinlik serisi, 29 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Türkiye’nin lider iki markasını buluşturan Antalya, Bodrum, İzmir, Bursa, Eskişehir, Ankara ve İstanbul’da düzenlenen etkinlik için 10 bin km yol kat edildi, dost sohbetlerinde 6 bin 300 kişi misafir edildi. Kahve eşliğinde yapılan bu keyifli etkinliğe yazar Aret Vartanyan da eşlik etti.

Kahve Dünyası’nın dünyanın farklı coğrafyalarına ait yöresel filtre kahveleri, bol köpüklü Türk Kahvesi ve sıcak havalarda serinlemek isteyenler için Cold Brew kahveleri, Arçelik’in en son teknoloji kahve makinelerindeki uzmanlığıyla hazırlanarak sunuldu. Etkinlikte misafirlere 3 bin adet Türk kahvesi, 2 bin 500 adet filtre kahve ve bin adet soğuk kahve ikram edildi. En geniş katılımlı etkinlikler 2 bin 500 kişiyle Bursa, bin 200 kişiyle İzmir ve 900 kişiyle Ankara’da oldu.

Yorum Yaz

 
 
  captcha