22 Mayıs 2024, Çarşamba

Aila, Sezonu Açtı

Aila, Sezonu Açtı
Türk mutfağını yenilikçi bir şekilde yorumlayarak ‘iyi yemek, iyi müzik’ konseptiyle sunan Aila, muhteşem lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor. Şık dekorasyonu, zengin mezeleri ve Türkçe müzik geceleriyle keyifli bir atmosfer sunan Aila, sonbahar mönüsüyle de lezzet tutkunlarının uğrak yeri haline gelecek.

Fairmont Quasar Istanbul’un bahçe katında yer alan ve Eğlence Direktörlüğünü Kemal Üşenmez’in yürüttüğü Aila, Türk mutfağını yenilikçi bir şekilde yorumlayarak ‘iyi yemek, iyi müzik’ konseptiyle sunuyor. Şık dekorasyonu, zengin mezeleri ve Türkçe müzik geceleriyle keyifli bir atmosfer sunan Aila, sonbahar mönüsüyle de lezzet tutkunlarının uğrak yeri haline gelecek.

Mönüsü ile fark yaratıyor

Şef Emre İnanır’ın imza mezeleri başta olmak üzere, ana yemekleriyle en taze ve mevsimsel malzemeleri kendi özel stilinde sunan Aila, mönüsüyle fark yaratıyor. Geleneksel tatları alışılagelmişin dışında ve modern sunumlarla harmanlayan mekanın yeni mönüsü, lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Türk mutfağının lezzet mirasının kusursuz bir servis anlayışı ile birleştiği Aila’nın imza yemeklerinden piraye, borani, kabak çiçeği lalangası gibi mezeler, dana kuşgömü ve tahinli baklava yufkası gibi lezzetler ise özel günler, iş çıkışları ve hafta sonlarında zevkle müzik dinleyip keyifli vakit geçirmek ve iyi yemek yemek isteyenler için mönüdeki yerini koruyor.

Baharat Kütüphanesi ile şehrin lezzet haritasında

Geleneksel Türk mutfağına yeni bir soluk kazandıran Aila, lezzetleri ile olduğu kadar, çağdaş rafine tasarımları ve sanat eserini andıran tamamlayıcı unsurlarıyla da konuklarının vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor. Aila, açıldığı ilk günden bu yana, yaratıcı mezeleri, özgün mönüleri ve “Baharat Kütüphanesi” ile şehrin lezzet haritasında iddialı bir yere sahip.

Aila’nın VIP odaları ise doğum gününden kına gecesine ve bekarlığa veda partisine kadar lezzet ve eğlenceyi birleştiren kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Aila’nın VIP odaları, iş yemekleri için de ideal. Aila’nın kendine ait ızgarası da bulunan VIP odasında, yemekler sadece sizin için pişiriliyor.

www.ailaistanbul.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha