d.ream Akademi’de yaz kampı başlıyor

d.ream Akademi’de yaz kampı başlıyor
d.ream Akademi, Bosch’un katkıları ile düzenlediği amatör mutfak atölyelerine yaz aylarına özel hazırladığı programla devam ediyor.

d.ream Akademi, düzenlediği farklı içeriklere sahip amatör eğitimlerle katılımcılara kendi mutfaklarında profesyonel bir şef gibi harikalar yaratma olanağı sunuyor. Mutfak meraklılarının buluşma noktası olan d.ream Akademi, Ağustos programındaki ‘Yaz Kampı’ programıyla sezonu şehirde geçirenlere keyifli bir alternatif oluyor. 01-22 Ağustos tarihleri arasında haftada bir gün olmak üzere toplam dört gün sürecek ‘Yaz Kampı’ programının içeriği mutfak meraklıları için detaylı olarak hazırlandı.

Dört günlük Yaz Kampı programı; bıçaklar ve kesme teknikleri, tavada ve ızgarada pişirme yöntemlerinin yanı sıra taze makarna yapımı gibi uygulamaları bir arada sunuyor. Dana bonfileden Fettucini’ye, fırında tavuktan pizza hamuruna varan zengin içeriğiyle ‘Yaz Kampı’ d.ream Akademi’nin tecrübesiyle sizleri bekliyor.

Dünya standartlarında eğitim ve yenilikçi yaklaşımıyla Türkiye’de yiyecek-içecek sektörüne kaliteli eleman kazandıran d.ream Akademi; deneyimli kadrosuyla amatör mutfaklara da gusto katmaya devam ediyor. Eğlenceli vakit geçirirken yemek yapımına dair incelikleri de öğrenebileceğiniz d.ream Akademi’nin Ağustos ayı amatör eğitimlerini kaçırmayın.

Yorum Yaz

 
 
  captcha