22 Haziran 2024, Cumartesi

Lüks yatların yanı başında yeni bir konaklama deneyimi

Lüks yatların yanı başında yeni bir konaklama deneyimi
Yalıkavak Marina Hotel by Social Living CollectionTM, Bodrum’un lüks turizm sahnesinde yerini aldı.

Yalıkavak Marina Hotel by Social Living CollectionTM, Yalıkavak Marina ve Sunset Hospitality Group işbirliğiyle kapılarını açtı. “2022’nin En İyi Süperyat Marinası”, “2020-2021 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” seçilen Yalıkavak Marina’da konumlanan otel, dünyaca ünlü markalarla ortaklıklar kurarak konuklarına benzersiz bir deneyim vaat ediyor.

Yalıkavak Marina CEO’su Kenan Khudaverdiyev, “Sunset Hospitality Group ile ortaklığımız, Yalıkavak Marina’nın konaklama, alışveriş, eğlence ve gastronomi alanlarında birinci sınıf bir destinasyon olarak cazibesini artıran küresel yatırımlara verdiğimiz önemi ifade ediyor” diyor.

Sunset Hospitality Group CEO’su Antonio Gonzalez de şu yorumu yapıyor: “Bodrum’u dünya çapında daha da bilinir hale getirmeyi hedefleyerek Türkiye pazarındaki ayak izimizi daha da geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.”

Lüksün incelikle buluşması

Yalıkavak Marina Hotel by Social Living CollectionTM, yalnızcaotel konuklarına ayrılmış çok özel bir sonsuzluk havuzu ile güneşlenirken Yalıkavak Marina ve Yalıkavak Koyu’nun nefes kesen manzaralarını kucaklamak için mükemmel bir fırsat yaratıyor.

Panoramik deniz manzaralı lüks odaların yanında geniş alanlar ve konfor için tasarlanmış dubleks süitler, rahatlamak ve enerji toplamak için iyi bir ortam sağlıyor.

Otelin sunduğu olanakların zirvesinde göz alıcı zerafeti ile lüks süit Yalıkavak Suite bulunuyor.

Markalarla ortaklıklar

Öte yandan Yalıkavak Marina Hotel by Social Living CollectionTM, konuklarına sunduğu lüks deneyimi daha da geliştirmek için dünyaca ünlü markalarla stratejik ortaklık kurdu. Yatçılık hizmetlerinde otelin resmi ortağı olan Begüm Yachting, resmi havayolu şirketi Black Jet, resmi transfer hizmet sağlayıcısı olan Loti, parfüm ve güzellik ürünleri Zielinski & Rozen ortağı olduğu markalar olarak yer alıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha