Four Seasons Hotel Sultanahmet’te yeniden brunch keyfi

Four Seasons Hotel Sultanahmet’te yeniden brunch keyfi
Mimari dokusu, zarif sunumları ve servis kalitesiyle açıldığı günden itibaren Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, enfes brunch lezzetlerini 7 Ekim itibariyle Cumartesi günleri yeniden misafirleriyle buluşturmaya başladı.

Tarihi Yarımada’daki benzersiz konumu ve sunduğu cazip yeme-içme etkinlikleriyle, Four Seasons Hotel Sultanahmet, özgünlük ve kaliteli hizmet isteyen İstanbul severler için buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Hafta sonlarının olmazsa olmazı mükellef kahvaltı sofraları Four Seasons sunumuyla buluşuyor. Brunch keyfi yaşamak için haftanın son gününü beklemek istemeyenleri düşünerek tasarlanan Cumartesi Brunch’ı, misafirlere otelin samimi atmosferinde keyif ve huzur dolu bir deneyim vadediyor.

7 Ekim tarihinden itibaren, Four Seasons Hotel Sultanahmet’in kaliteli servisi eşliğinde her hafta Cumartesi günleri Seasons Restaurant’ta hazırlanmaya başlayan bu lezzet şöleni, kış bahçesindeki zengin büfesiyle göz dolduruyor. Türk kahvaltısının vazgeçilmezleriyle ev yapımı börek ve makarna çeşitleri, pişirme istasyonlarıyla pancake ve krepler, organik sebze seçenekleriyle barbekü tatlarının da yer aldığı brunch damaklarda iz bırakıyor. Four Seasons özeninin kendini her aşamada hissettirdiği Cumartesi Brunch’ı, bu lezzetlere ek olarak gözlemeden yöresel peynirlere, tatlı ve meyveye uzanan zengin bir yelpaze sunuyor.

İletişim: 0212 402 31 50

Yorum Yaz

 
 
  captcha