The Ritz-Carlton, Almaty-Kazakistan’in Genel Müdürü Can Göktaş oldu

The Ritz-Carlton, Almaty-Kazakistan’in Genel Müdürü Can Göktaş oldu
The Ritz-Carlton, Almaty-Kazakistan başarılı bir transfere imza atarak Genel Müdürlük görevine, turizm sektörünün deneyimli ismi Can Göktaş’ı getirdi. 27 yıllık uluslararası otelcilik deneyimine sahip olan Can Göktaş, The Ritz-Carlton Istanbul bünyesinde Genel Müdür konumuna gelen ilk Türk profesyoneldi.

Dünyanın en büyük lüks otel zincirlerinden biri olan The Ritz-Carlton’un Kazakistan operasyonu, Türk turizm sektörünün başarılı bir ismine emanet edildi. The Ritz-Carlton otellerinin Orta Doğu ve Asya bölgesinde yeni açtığı The Ritz-Carlton, Almaty-Kazakistan’ın başına deneyimli profesyonel Can Göktaş getirildi.

2001 yılında The Ritz-Carlton, İstanbul’un açılış ekibinde yer alan ve sekiz yıl boyunca Satış ve Pazarlama Direktörlüğü gibi önemli görevlerde bulunan Göktaş, The Ritz- Carlton, İstanbul’a 2015 yılında Genel Müdür olarak geri dönmüştü. The Ritz-Carlton, İstanbul’un ilk Türk Genel Müdürü olarak görevini başarıyla tamamlayan Göktaş, Eylül 2017 itibariyle The Ritz-Carlton, Almaty-Kazakistan’ın başına geçti.

Meslek hayatına, Divan Otelleri'nde başlayıp, Swissotel The Bosphorus gibi uluslararası zincir otellerin ekiplerinde yer alan Göktaş, Yiyecek&İçecek, Ön Büro ve Satış&Pazarlama departmanlarında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Satış ve Pazarlama alanında önemli bir tecrübesi bulunan Can Göktaş, daha önce 2009-2010 yılları arasında Çırağan Palace Kempinski Satış&Pazarlama Direktörlüğü ardından İstanbul, Bodrum, Belek ve Bulgaristan otellerinin tüm satış ve pazarlama operasyon ve gelirlerini yönetmekten sorumlu Türkiye ve Güney Avrupa Bölgesi Satış & Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Yorum Yaz

 
 
  captcha