Miela Restaurant, İstanbul’da leziz bir Karadenizli

Miela Restaurant, İstanbul’da leziz bir Karadenizli
"Deniz üstü alışveriş” mottosuyla yola çıkan, Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina’da Karadeniz Mutfağı’ndan örnekler sunan Miela Restaurant, özel lezzetleri, hizmet kalitesi ve ambiyansıyla misafirlerini Karadeniz yolculuğuna çıkarıyor.

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, bünyesinde bulunan başarılı restoranlarla dikkat çekiyor. AVM’nin gözde mekanlarından Karadeniz lezzetlerini barındıran Miela, kısa sürede adından övgüyle söz ettirmeyi başardı. İstanbullulara şık bir ortamda Karadeniz’in en çok özel lezzetler sunan restoran, profesyonel şeflerin sunumuyla adalar manzarası eşliğinde yemeği şık ve keyifli bir hale getiriyor.

‘Karadeniz yemeği’ açığına çözüm oldu

Miela’nın Karadeniz’in enfes lezzetlerinin yer aldığı mönüsünde, Türkiye’nin farklı 24 ilinden getirilen tamamı doğal ürünlerle hazırlanan kuymaktan hamsi pilavına, turşu kavurmadan pideye, karalahana sarmasından geleneksel kahvaltıya kadar sayısız Karadeniz lezzeti bulunuyor. Anadolu Yakası’nın ‘Karadeniz yemeği’ açığına çözüm olmak misyonuyla yola çıkan restoran, kısa süre önce açılmış olmasına rağmen büyük ilgi görüyor. Beslenme alışkanlıklarının hızla değiştiği bir ortamda geleneksel ve sağlıklı yemekleri orijinal formunda sunmak amacıyla hizmet veren restoran, Karadeniz Mutfağı’nın Anadolu Yakası’ndaki en özel adresi olmayı hedefliyor.

‘En İyi Karadeniz restoranı’ ödülü

İstanbul’un değerlerini tanıma, yaşatma ve onure etmek adına yeni bir proje olarak hayata geçirilen İstanbul Şehir Ödülleri’nde Karadeniz Mutfağı ile hizmet veren Miela Restaurant ‘En İyi Karadeniz Restoranı’ ödülüne layık görülmüştü.

Ünlü marka ve konseptleriyle dikkat çekiyor

Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi olma özelliğine sahip İstMarina Alışveriş Merkezi’nde ünlü markalar, yeni konseptleri ve en yeni koleksiyonlarıyla yer alıyor. Zengin marka karmasının yanı sıra 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal donatı alanı bulunuyor. Dünya mutfaklarından çok seçenekli restoranları, günün her saatinin keyfini çıkarmayı sağlayacak cafe’leriyle ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha