13 Ağustos 2020, Perşembe

Pandemi Restaurant, Bodrum’da kapılarını açtı

Pandemi Restaurant, Bodrum’da kapılarını açtı
Bodrum’un en gözde yerlerinden biri olan Yalıkavak’ta yer alan Pandemi Restaurant, misafirlerine kapılarını açtı. Kemal Üşenmez’in işletmeciliğini yaptığı Pandemi Restaurant, Deha Bilimlier’in aahne performansıyla açıldı.

Kovid-19 kapsamında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan Pandemi Restaurant, ödüllü şeflerin ellerinden Türk ve dünya mutfağının özel lezzetleri ve eğlencesiyle sezona iddialı bir giriş yaptı.

“İlk defa sahneye çıkıyor gibi heyecanlıyım”

Pandemi Restaurant’da sahneye çıkan Deha Bilimlier, sahne öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Aylar sonra sahneye çıkacağını için heyecanlı olduğunu belirterek sözlerine başlayan Bilimlier, “Dört ay sonra sahneye çıkıyorum. Özlediğim, beklediğim günler geri geldi. İnşallah her şey daha da güzel olacak. Özellikle Bodrum’un en yeni mekanı Pandemi Restaurant’da sahne alacağım için de ayrı heyecanlıyım. Mekan çok güzel ve her şey kontrollü olarak sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde her şey ayarlandı. Ayrıca mekan, bu gece elde ettiği gelirin bir kısmını Sağlık Bakanlığı’na bağışlıyor. O nedenle hem mutluyuz hem de huzurluyuz” dedi.

Yemek ve eğlence bir arada

Yaz boyunca Derya Bedavacı, Rubato ve Deha Bilimlier gibi isimleri ağırlayacak olan Pandemi Restaurant, Moleküler Gastronomi Uzmanı Şef Volkan Çengel imzalı mönüsüyle 19:00 itibariyle hizmet verecek. Öte yandan, açılış gecesinden elde edilen gelirin bir kısmı ise Sağlık Bakanlığı’na bağışlandı.

Yorum Yaz

 
 
  captcha