28 Mayıs 2022, Cumartesi

Pazar günleri güneş Izaka’da batıyor

Pazar günleri güneş Izaka’da batıyor
Haftanın en değerli günü olan pazarları, aileniz ve dostlarınızla birlikte eşsiz Boğaz manzarasına karşı keyifli bir sohbet, lezzetli mezeler ve kulağınızın pasını silecek bir müzik ziyafetiyle renklendirmeye davetlisiniz. Artık her Pazar, özenle hazırlanan mezeler, canlı Türk Sanat Müziği ve tadına doyulmaz sohbetler eşliğinde, gün batımında ‘Dem muhabbetleri’ keyfinin adresi Izaka olacak.

Pazar günü alışkanlıklarınızda yer alacak Izaka’da Dem Muhabbetleri, iddialı meze mönüsüyle, yoğun geçen bir haftanın yorgunluğunu atmaya davet ediyor. Merkezi konumu ve ihtişamı kadar, çatısı altındaki yiyecek içecek mekanlarıyla da şehir hayatını renklendiren CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında konumlanan Izaka Restaurant, Boğaz manzarasının eşlik ettiği tadına doyulmaz dost sohbetleri için özel bir program hazırladı. Seçkin lezzetleri eşsiz Boğaz manzarasıyla buluşturan ve İstanbul’un en keyifli mekanlarından olan Izaka, Pazar günlerine özel hazırladığı Izaka’da Dem Muhabbetleri ile misafirlerine keyifli bir Pazar akşamüstü vaat ediyor. Mekan, Pazar saat 17:00- 20:00 arasında, canlı Türk Sanat Müziği eşliğinde, zengin mezeleriyle lezzet ve müzik ziyafeti yaşatıyor. 8 çeşit leziz meze ve limitli içecekten oluşan mönünün fiyatı ise kişi başı 120 TL.

Her Cuma ve Cumartesi Izaka Night Groove

Izaka, Cuma ve Cumartesi akşamları Izaka Night Groove müzik performanslarıyla da ses getirmeye devam ediyor. Cuma ve Cumartesi akşamları dönüşümlü olarak, 21:30’dan itibaren set başında olan DJ Queto, DJ Barbaros ve DJ Ercan Babayiğit’in lounge müzikleri, Izaka’nın ünlü barında kokteyllerinize eşlik ediyor.

İletişim: 0212 708 38 38 - 0212 377 88 88

Yorum Yaz

 
 
  captcha