22 Mayıs 2024, Çarşamba

Sevgililer, 14 Şubat’ta Eskişehir Sempre’de buluşuyor

Sevgililer, 14 Şubat’ta Eskişehir Sempre’de buluşuyor
Akdeniz Mutfağı’nın en özel lezzetleriyle konuklarını ağırlayan Sempre Mediterranean Cuisine’de sevgilileri ve sevgiye önem verenleri unutulmaz bir Sevgililer Günü kutlaması bekliyor. Sevgililer için büyük önem taşıyan ve en özel anlardan oluşan 14 Şubat Sevgililer Günü Sempre’de unutulmaz bir anıya dönüşecek.

Gürkan Polat’ın canlı müziği eşliğinde aşkın ve tutkunun günü olan Sevgililer Günü’nde Sempre’nin muhteşem lezzetleri ve keyifli ortamında sevgililer, aşk ve lezzetin birlikteliğini yaşayacaklar. Sevginizi, özel bir ortamda; Sempre lezzetiyle, servisiyle pekiştirebilirsiniz.

Eskişehir’in lezzet durağı Sempre; çok özel lezzetleri, servis kalitesi ve ünlü şef Uğur Volkan Uysal’ın danışmanlığında hazırlanan özel Sevgililer Günü mönüsü ve Restoran Grup Müdürü Cevher Çanakçı’nın ev sahipliğinde tüm sevenleri ağırlamaya hazır. Sevgililer Günü için Sempre’de size özel hazırlanan mönüde: Aşkla Közlenmiş Patlıcan Çorbası; Sevgilier Günü Tabağı; Aşk Salatası eşliğinde Sıcak Kalpler Tabağı; Ana Yemek olarak da Doyumsuz Aşk ve sonrasında Forever Love Cake ile çok özel bir akşam geçireceksiniz.

İletişim: 0222 221 04 31

Yorum Yaz

 
 
  captcha