Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak; Çanakkale ve çevresinin çözüm ortağı

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak; Çanakkale ve çevresinin çözüm ortağı
Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak; hotel, restoran, fastfood zincirleri, hastaneler, üniversiteler, bankalar, cafeler, pastaneler, iş merkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulanması ve danışmalığı hizmetlerini vermek üzere Çanakkale’de faaliyet gösteriyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şahin, “Ekipman yerleşimi, satışı, montajı, taahhüt olarak bu işlerin hepsini karşılıyoruz. Çanakkale’de bunları yapabilecek ilk firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyor.

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak, Çanakkale’de endüstriyel mutfak alanında bir ilke imza atarak 2017 Ocak yılında kuruldu. Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak, kurucusu Reyhan Şahin’in sektörde 2002 yıllından bu yana edindiği aşçılık, işletmecilik, eğitmenlik, şantiye yönetimi, mutfak ekipman satış-montaj gibi tecrübeler doğrultusunda hotel, restoran, fastfood zincirleri, hastaneler, üniversiteler, bankalar, cafeler, pastaneler, iş merkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulanması ve danışmalığı hizmetlerini veriyor. Uzman ve dinamik proje yöneticileri, teknik kadrosuyla hizmet veren firma, endüstriyel ekipmanın kullanımı, sahip olunan koşul ve istenilen sonuçlara göre sistemlerde seçim yapma, kurulum, mönü ve personel eğitimi konularında çeşitli workshoplara ve danışmanlıklara da imza atıyor.

Reyhan Şahin, Çanakkale bölgesini tercih etme sebepleriyle ilgili şu bilgileri veriyor: “Çanakkale hiç bilmediğimiz bir bölgeydi. Piyasa araştırması üzerine bu bölgeye yoğunlaştım. Çanakkale, turizmin darbe yediği bu günlerde, yerel halk turizmi olarak ayakta kalan bir yer. Bu çok güzel. Çanakkale kültür ve eğitim anlamında çok gelişmiş bir bölge olmasına rağmen teknoloji, özellikle endüstriyel mutfak teknolojisi alanında çok fazla ilgi gösterilmemiş bir yer. Bölge daha çok İstanbul ve Bursa’dan hizmet alıyordu. Biz Çanakkale’de endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve yemekhanelerde projelendirme, satış taahhüt olarak hizmet veren ilk şirket olarak faaliyet göstermeye başladık. Bu da Çanakkale’de çok ilgi çekti. Beklediğimden daha hızlı dönüşler aldık.”

İmpeks’in bölge dağıtım bayisi

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak, Çanakkale’de, işletim şeması doğru, HACCP gıda güvenliği kuralları çerçevesinde, yatırımcı ve işletmecilere yüksek teknoloji ve kaliteli çözüm gerektiren mutfak, bar, açık büfe ve açık mutfaklar konusunda projelendirme yapıyor. Bununla birlikte sadece Türkiye değil, dünya mutfağının da yoğun ilgisini barındıran, beş kıtaya milyon Dolarlık ihracat hacmi olan İnoksan firmasının ve dünya mutfağı ihracatının önder ismi olan 600 kalem civarında gıda ürününü tüketiciyle tanıştıran İmpeks firmasının yetkili bayii olarak hizmet veriyor. Reyhan Şahin, çalıştıkları markalarla ilgili şu bilgileri veriyor: “Pişirme gereçleri, endüstriyel mutfak ve çamaşırhanelerde yerli ve ithal markalarla çalışıyoruz. Bunun yanı sıra İmpeks’in bölge dağıtım bayisi olarak faaliyet gösteriyoruz. İmpeks, bugün içlerinde Unilever Exports’un ürünleri Colman’s ve Hellmann’s, ünlü şef Jamie Oliver’ın sosları, dünya devi içecek markası Ocean Spray ve Amerika’nın en büyük Meksika Mutfağı üreticisi Bruce Foods Corporation gibi 40’tan fazla firma ve markanın distribütörlüğünü, 600’ü aşkın ürün kaleminin ithalatını gerçekleştiriyor. İmpeks ürünleriyle ilgili olarak sadece Çanakkale’ye değil, yukarıda Edirne bölgesi, aşağıda Edremit’e kadar dağıtım hizmeti sunuyoruz. Masaüstü sunum ve pişirme ekipmanlarında; Kapp, Altınbaşak, Lava ve Mar For Home firmalarının ürünlerini satıyoruz.”

www.rsendustriyelmutfak.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha