20 Haziran 2024, Perşembe

Şeflerin yeni tercihi Chocovic Beyaz

Şeflerin yeni tercihi Chocovic Beyaz
Barry Callebaut, pastacılık, unlu mamuller ve şekerlemelerde her türlü kullanıma uygun olan Chocovic markasının ürün gamını, iki farklı akışkanlığa sahip beyaz çikolata ile genişletiyor. Chocovic Beyaz 34 ve Chocovic Beyaz 37, 10 kg pul olarak üretilirken daha yoğun akışkanlığa sahip Beyaz 34, 2.5 kg’luk blok formunda da şeflerin ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor.

1 75 yılı aşkın deneyimiyle çikolata ve kakao sektöründe dünya lideri olan Barry Callebaut, özellikle yarı endüstriyel pastacılık ve gurme pazarında fiyat ve performans açısından en çok tercih edilen markası Chocovic ürün gamını beyaz çikolata ile tamamladı.

Chocovic Beyaz tanıtım lansmanı, 28-29 Şubat’ta Eskişehir’de gerçekleştirilen Barry Callebaut Distribütör Buluşması’nda Türkiye’deki tüm distribütörlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Profesyonellerin ve şeflerin ihtiyacına göre geliştirilen Chocovic Beyaz, 34 ve 37 olmak üzere iki farklı akışkanlığa sahip. Chocovic Beyaz 34 ve Chocovic Beyaz 37 her ikisi de 10 kg pul olarak üretilirken daha yoğun akışkanlığa sahip Beyaz 34’ün 2.5 kg’luk blok formu da bulunuyor.

Bu farklı akışkanlıkları ve gramaj seçenekleriyle Chocovic Beyaz, ürünlerinde fark yaratmak isteyen pastacılık profesyonelleri ve gurme müşterilerine aradıkları çözümleri sunuyor. Profesyoneller artık dolgu, kaplama, kalıplama, dekorasyon ve daha fazlası için kendi özel uygulamalarına uygun ideal akışkanlığı seçme esnekliğine sahipler.

Chocovic, beyaz çikolatanın da eklenmesiyle tamamlanan ürün gamı ile çikolata ve pasta kreasyonlarında mükemmelliği arayan profesyoneller ve şefler için tat, doku ve çok yönlülükte sektörün aradığı çözüm olmaya hazır.

Chocovic Beyaz Çikolata, Barry Callebaut’un Eskişehir fabrikasına yapılan yatırımlarla Türkiye’de yerel olarak üretiliyor. Yapılan bu yatırımlar bir yandan fabrikanın yetkinliklerini geliştirirken bir yandan da Barry Callebaut Global’in Türkiye’ye olan güvenini vurguluyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha