20 Mayıs 2024, Pazartesi

Eskişehir’de keyifli iftarın adresi; Sempre Restoran

Eskişehir’de keyifli iftarın adresi; Sempre Restoran
İstanbul ve Ankara’dan Eskişehir’i ziyaret edeceklere güzel haber; Eskişehir Sempre Restoran, Ramazan süresince konuklarını zengin iftar mönüsü keyifli ambiyansıyla ağırlıyor.

Eskişehir’in yeme içme mekanları içindeki farklı yerini yıllardır koruyan Sempre Restoran, Ramazan ayı süresince zengin iftar mönüsüyle konuklarını ağırlıyor. Bir süredir mutfak ve mönü yenileme çalışmaları yapan Sempre Restoran’da, Ramazan ayının coşkusunu yaşatacak özel iftar mönüleri yer alıyor.

Sempre Restoran, Ramazan ayı boyunca her akşam ney ve yaylı tambur sanatçılarının canlı müziği eşliğinde, zengin çeşide sahip yedi ayrı iftar mönüsü seçeneği sunuyor. Sempre Restoran’ın lezzetli iftar mönülerinde, taptaze lavaş pide ve ekmek çeşitleri, muhteşem salatalar, çok özel ana yemek seçenekleri, tatlılar, şerbetler, zengin iftariyelikler yer alıyor. Ayrıca kurumların özel iftar organizasyonları için de çok uygun mönü ve mekan sunan Sempre Restoran, canlı müzik eşliğinde geleneksel tatlardan oluşan sağlıklı ve zengin mönü seçenekleriyle Ramazan boyunca konuklarını bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha