Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da, yepyeni bir dönem başlıyor

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da,  yepyeni bir dönem başlıyor
İstanbul’un tarihini, kültürünü, boğaz keyfini, dünya mutfağının seçkin lezzetleriyle bir arada sunacak olan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, 30 Temmuz’da kapılarını açıyor. Otel, açılışa özel bir kampanyayla misafirlerine benzersiz bir İstanbul ve gastronomi deneyimi yaşatacak.

19. yüzyıldan günümüze uzanan, İstanbul Boğazı’nın en sakin ve güzel kıyılarından Sarıyer’de Kocataş ve Sait Paşa yalılarına hayat veren Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, normalleşme dönemiyle birlikte, uluslararası ve yerel resmi otoritelerin yönergesi doğrultusunda, maksimum sağlık ve hijyen tedbirleriyle misafirlerine keyifli ve güvenli bir deneyim vaat ediyor.

Açılışa özel fiyatlar

Tarihe tanıklık edeceğiniz, çiçeklerle bezeli ferah avlusunda, açık hava mekanlarıyla mutluluk veren anlara ev sahipliği yapacak olan otel, konuklarına çok özel bir teklif seçeneği sunuyor. Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da, oda tiplerine göre çift kişinin konaklayabileceği kampanyada fiyatlar günlük, kahvaltı dahil 1.950 TL - 4.200 TL arasında değişiyor. Fiyatlara kahvaltı ve kdv’nin dahil olduğu bu özel teklifi Ağustos ayı boyunca değerlendirenlere özel olarak Boğaz manzaralı odalara ücretsiz upgrade imkanı da sağlanıyor.

Six Senses, hijyen standartlarını arttırdı

Sarıyer’deki 19. yüzyıldan kalma Sait Paşa Yalısı ve Kocataş Yalısı’na yeniden hayat veren ve rüya gibi bir deneyim yaşayabileceğiniz Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, konaklamadan, yeme-içme alanlarına tüm birimlerde en üst seviyede hijyen ve sosyal mesafe uygulamalarını titizlikle hayata geçiriyor. Tüm alanlarında gerçekleştirilen rutin temizlik ve hijyen işlemlerinin yanı sıra özel olarak oluşturulan sanitasyon ekibi, gün boyu belirli aralıklarla otelin ortak alanlarını sterilize ederek misafirlerin, Six Senses konforunda güvenli bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlamaya devam edecek.

Misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığı değişmez önceliği olan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, minimum temas için dijital uygulamalarını yeni dönemde daha da ön plana çıkartıyor. QR kod ile yeniden tasarlanan tek kullanımlık restoran mönüleri, misafirlere daha güvenli ve hızlı bir deneyim sunuluyor. Ayrıca, ödemeler temassız kart işlemiyle alınarak misafirlere maksimumda hijyen ortamı sağlanıyor.

Boğaz avlusunda gastronomi deneyimi

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da, özel Boğaz manzarasıyla dünyaca ünlü ödüllü şef Richard Sandoval'ın Latin Amerika’daki lezzetleri yorumladığı ikonik restoranı Toro Latin GastroBar, misafirlerine sıra dışı bir gastronomi deneyimi yaşatıyor. Sait Paşa Konağı’nın yanında yer alan eski bir sarnıcın restore edilmesiyle hayata geçirilen Defne Restaurant ise açık havada sunduğu brunch ve eşsiz Türk yemeklerini Eat With Six Senses felsefesiyle harmanlayarak sağlıklı olduğu kadar lezzetli mönüleri misafirleriyle buluşturuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha