Yazın neşesi Özsüt’te

Yazın neşesi Özsüt’te
Özsüt, koruyucu katkı maddesi içermeyen birbirinden lezzetli tam 18 çeşit dondurma ve sorbeleri ile herkesi yaza neşeli bir başlangıç yapmaya davet ediyor.

Havaların ısınmasıyla beraber, Özsüt yaza neşe katan dondurma sezonunu açıyor. Özsüt’ün en taze günlük çiftlik sütü ve en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan dondurma ve sorbeleri yaz boyu serinletirken, mutluluk veriyor.

Sırrı tazeliği ve doğallığında

Özsüt dondurmalarının lezzet sırrı tazelikten ve doğallıktan geliyor. Anadolu’nun dört bir yanından, dalından toplanmış meyvelerin kullanıldığı dondurmalarda; Ege’nin mucizevi karadutu ve mis kokulu çilekleri, Akdeniz’in sıcacık güneşiyle büyüyen limonları ve Marmara’nın yüksek dağlarında yetişen frambuazların tadı saklı. Geleneksel Türk damak tadına uygun sert yapısı sayesinde ise, tadını ve formunu uzun süre koruyor.

Her zevke hitap ediyor

Özsüt’ün rengarenk dondurma menüsü, her zevke hitap ediyor. Klasik tatlardan vazgeçmeyenler için kaymaklı, çikolatalı ve süper vanilyalı; meyveli dondurma severlere; limonlu, kavunlu, vişneli ve muzlu; farklı tatlar arayanlar için ise sakızlı, krokanlı, balbademli, karamelli, naneli, antep fıstıklı, üzümlü cevizli ve cookie dondurma gibi çeşitler yer alıyor. Karadutlu, çilekli ve frambuazlı sorbe ise sorbe sevenlerin gözdesi. Özsüt’ün birbirinden lezzetli sütlü tatlılarına da eşlik eden dondurmalar lezzette lezzet katıyor.

Özsüt çocukları unutmuyor

Çocuklara özel bir tasarımla, eğlenceli dekorlu, çıtır çıtır kornet kapta, üç top dondurmayla servis ettiği Yuppi, çocukların dondurma mutluluğuna mutluluk ekliyor. Kalsiyum, protein, fosfor ve vitaminler bakımından zengin, koruyucu katkı maddesi içermeyen Özsüt dondurmalarını aileler gönül rahatlığı ile çocuklarına yedirebilir.

Yorum Yaz

 
 
  captcha