Aila, yeni yıla yeni mönüsüyle başlangıç yapıyor

Aila, yeni yıla yeni mönüsüyle başlangıç yapıyor
Geleneksel motiflerle bezeli iç mimarisi, müzik dolu akşamları ve Şef Umut Karakuş’un eşsiz mutfağıyla Aila, yeni yıla yeni mönüsüyle başlangıç yapıyor. Aila, yeni yıl sürprizi olarak kendi üretimi olan özel baharatları da kullanım ipuçlarıyla birlikte satışa sunuyor.

Türk Mutfağı’nın benzersiz lezzet mirasının, kusursuz bir servis anlayışıyla birleştiği Aila, Anadolu’nun dört bir yanından lezzetlerle hazırlanan yeni menüsüyle yeni yıla iddialı bir başlangıç yapıyor. Türkiye’nin dört bir yanından coğrafi işaretli ürünlere yer verilen mönüsüyle konuklarına lezzet dolu anlar yaşatmayı vaat eden Aila, Türk Mutfağı’nı yeniden keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Şef Umut Karakuş’un önderliğinde, tere, reyhan ve kış otlarıyla hazırlanan mücver, Balkanların ünlü mezesi Soka gibi vejetaryen seçeneklerin yanında, topikten pastırma turşusuna, Girit ezmeden humusa kadar en klasik mezelerin yenilikçi yorumlarını da bulabileceğiniz Aila, geniş lezzet yelpazesiyle misafirlerine eşsiz anlar yaşatıyor.

Etli ekmekten kokoreçe, paçangadan avcı böreğine kadar tanıdık lezzetler, özel dokunuşlarla damakta lezzet patlaması yaşatırken, sunumlarıyla da göz dolduruyor. Mantı piruhi, kuzu küşleme, ördek tandır gibi ana yemekler ise Aila’nın ünlü kebap yemeklerine eklenen mönünün yenileri…

Her eve bir Baharat Kütüphanesi!

Tasarımıyla İstanbul’un coşkusunu ve gündüzden geceye değişen enerjisini yansıtan Aila’nın Baharat Kütüphanesi’nde yer alan 130 çeşit baharat, Ocak ayı itibariyle satışa sunuluyor. Çeşitliliğiyle lezzet kültürümüzün zenginliğine dair ipuçları veren Baharat Kütüphanesi’nde, sadece geleneksel baharatlar değil, şefin üretimi özgün tatlar da yer alıyor. Şef Umut Karakuş’un özel kullanım tüyolarıyla yeşil zeytin pudrası, Aydın deve sucuğu tozu, yoğurt cipsi gibi özgün baharatlar da yerini alıyor.

İletişim: 0212 403 85 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha