18 Ağustos 2022, Perşembe

Bonna, mükemmel yeme içme vaadine Çatal Kaşık Bıçak Koleksiyonunu ekliyor!

Bonna, mükemmel yeme içme vaadine  Çatal Kaşık Bıçak Koleksiyonunu ekliyor!
2014 yılından bugüne HoReCa sektöründe faaliyet göstererek, otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan Premium HoReCa markası Bonna, "mükemmel yeme içme deneyimi" vaadini tamamlayıcı masa üstü ürünleri ile genişletiyor. Birbirinden ögzün üç ayrı Çatal Kaşık Bıçak Koleksiyonunu sektörle buluşturmaya hazırlanan marka, Ünlü İngiliz Tasarımcı Nick Holland tarafından tasarlanan serileri ile masalarda şıklığı tamamlayacak.

Çalışmalarını yeme-içme sektörüne yenilikçi ürün ve çözümler kazandırma misyonuyla sürdüren HoReCa markası Bonna, sunum sanatına dair tecrübesini Çatal Kaşık Bıçak Koleksiyonuna taşıyor. “Mükemmel yeme içme deneyimi" vaadini tamamlayıcı masa üstü ürünleri ile genişleten marka, Ünlü İngiliz Tasarımcı Nick Holland tarafından tasarlanan üç ayrı Çatal Kaşık Bıçak Koleksiyonu ile masalarda yer almaya hazırlanıyor.

Üç farklı ihtiyaca özel üç ayrı koleksiyon

Zengin ürün gamı ve premium ürün kalitesi ile HoReCa dünyasında köklü bir yer edinen Bonna, Çatal Kaşık Bıçak koleksiyonunda da kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Çalışmalarını yeme-içme sektörüne yenilikçi ürün ve çözümler kazandırma misyonuyla sürdüren HoReCa markası Bonna, sunum sanatına dair tecrübesini Çatal Kaşık Bıçak Koleksiyonuna taşıyor. “Mükemmel yeme içme deneyimi" vaadini tamamlayıcı masa üstü ürünleri ile genişleten marka, Ünlü İngiliz Tasarımcı Nick Holland tarafından tasarlanan üç ayrı Çatal Kaşık Bıçak Koleksiyonu ile masalarda yer almaya hazırlanıyor.

Üç farklı ihtiyaca özel üç ayrı koleksiyon

Zengin ürün gamı ve premium ürün kalitesi ile HoReCa dünyasında köklü bir yer edinen Bonna, Çatal Kaşık Bıçak koleksiyonunda da kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Fine dining segmentine özel tasarladığı Grace serisi, zarif tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tasarımında çizgilerin, mükemmel oranların ve sofistikeliğin hâkim olduğu seri, karakteristik olarak İskandinav ve Japon arasında bir yerde çağdaş bir görünüme sahip. Grace, yaratıcı şefler için misafirlerine sunacakları eşsiz bir sofranın tamamlayıcısı olacak. Gündelik yemek dünyasının rahat ambiyansını yansıtan Casual Dining tasarımına sahip Vogue serisi ise, akıcı hatları ve yumuşak kıvrımlarıyla heykelsi özellikte tasarlanmış. Orantılı ve güzel detaylarıyla İskandinav hissi veren Vouge, modern ve klasik çizgisiyle kullanıcılarına rahat bir kullanım sunuyor. Koleksiyonun bir diğer serisi Illusion, evrensel ve zamansız çekiciliği ile ziyafet masalarının vazgeçilmezi olmaya aday. Kabartmalı klasik şerit desenleriyle bezeli Illusion, rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile kalabalık sofralara keyifle eşlik edecek.

Tüm Çatal Kaşık Bıçak koleksiyonlarında en iyi kalite paslanmaz çelik kullanan Bonna, uzun yıllar güvenle ve konforla kullanılabilecek koleksiyonu ile yeme-içme sektöründe fark yaratacak Fine dining segmentine özel tasarladığı Grace serisi, zarif tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tasarımında çizgilerin, mükemmel oranların ve sofistikeliğin hâkim olduğu seri, karakteristik olarak İskandinav ve Japon arasında bir yerde çağdaş bir görünüme sahip. Grace, yaratıcı şefler için misafirlerine sunacakları eşsiz bir sofranın tamamlayıcısı olacak. Gündelik yemek dünyasının rahat ambiyansını yansıtan Casual Dining tasarımına sahip Vogue serisi ise, akıcı hatları ve yumuşak kıvrımlarıyla heykelsi özellikte tasarlanmış. Orantılı ve güzel detaylarıyla İskandinav hissi veren Vouge, modern ve klasik çizgisiyle kullanıcılarına rahat bir kullanım sunuyor. Koleksiyonun bir diğer serisi Illusion, evrensel ve zamansız çekiciliği ile ziyafet masalarının vazgeçilmezi olmaya aday. Kabartmalı klasik şerit desenleriyle bezeli Illusion, rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile kalabalık sofralara keyifle eşlik edecek.

Tüm Çatal Kaşık Bıçak koleksiyonlarında en iyi kalite paslanmaz çelik kullanan Bonna, uzun yıllar güvenle ve konforla kullanılabilecek koleksiyonu ile yeme-içme sektöründe fark yaratacak

Yorum Yaz

 
 
  captcha