20 Mayıs 2024, Pazartesi

İnoksanshop ile İnoksan kalitesi parmaklarınızın ucunda

İnoksanshop ile İnoksan kalitesi parmaklarınızın ucunda
Yaklaşık 40 yıldır endüstriyel mutfak sektöründe sayısız başarıya imza atan İnoksan, sektöre ışık tutmayı sürdürüyor. Profesyonel ve son tüketici hedef kitlesini tek çatı altında online bir platformda buluşturan mutfak devi, İnoksan kalitesine 7/24 ulaşabileceğiniz İnoksanshop e-ticaret sitesini hizmete açtı.

Profesyonel bir mutfak için hazırlık aşamasından pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipmanı ve cihaz üreten İnoksan, 20 bin metrekare kapalı alanda kurulu teknolojik bir mutfak üssüne sahip. Beş kıtaya ihracat yaparak yüzde 100 yerli üretim mutfaklarını dünya çapında sergileyen İnoksan’ın e-ticaret projesi olarak hayata geçirilen İnoksanshop.com.tr, web sitesi üzerinden İnoksan başta olmak üzere İnoksan güvencesiyle ithal edilen birçok markanın ürünlerinin satışını yapmak amacıyla faaliyete girdi.

Restoran, cafe, bar, pastane, kahve dükkanı, pizzacı, büfe gibi küçük ölçekli işletmelerin öncelikli ihtiyaçlarına hızlıca yanıt veren İnoksanshop’da; pişirme ekipmanları, içecek ekipmanları, hazırlık makineleri, bulaşık yıkama makineleri ve ekipmanları, soğutucular vb. binin üzerinde ürün çeşidi bulunuyor. İlk etapta sadece İnoksan markalı ürünlerin satışıyla hayata geçirilen sitede, kısa süre içerisinde, İnoksan’ın uzun yıllardır iş birliği içerisinde olduğu markaların ürünlerinin de satışına başlanacak.

Hızlı sevkiyat, kurulum, satış sonrası servis

Ev dışı tüketim sektörünün profesyonellerine mutfak açısından aradığı hemen her ürünü tek platformda sunmayı amaçlayan İnoksanshop, müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamak adına hızlı ve kolay çözümler sunuyor. İnoksanshop üzerinden alım yapan profesyoneller ve son tüketiciler için hızlı sevkiyat, kurulum ve satış sonrası servis gibi hizmetler de veriliyor. İnoksan veya farklı markalı ürünlerine, İnoksan güvencesi ve satış sonrası hizmet desteğiyle ulaşmak mümkün olacak. İnoksan’ın 35 yılı aşkın tecrübesiyle oluşturduğu teknik seviyeyle meydana gelen yetkili servis ağı, ülkenin her yanındaki müşterilerine hızlı ve etkin hizmet verecek.

Son kullanıcılara uygun ürünler de mevcut

İnoksan’ın profesyonel mutfak sektörünün en bilinen markalarından biri olduğunu belirten İnoksan Genel Müdürü Esra Batkın, “Firma olarak ülkemizde bu sektörle ilgili ürün ihtiyacı olan bütün kesimlere hızlı ve verimli olarak ulaşıyoruz. Bununla beraber, büyük şehirler dışında olan herhangi bir İnoksan satış noktasına fiziki lokasyon olarak uzak kalan müşterilerimiz de İnoksanshop sayesinde bu hizmetlere daha hızlı ve pratik olarak ulaşabilecek. Ayrıca sadece profesyonel kullanıcılar değil, evinde profesyonel-yarı profesyonel bir kahve makinesi kullanmak isteyen ve bunun getirdiği kaliteye ulaşmak isteyen son kullanıcı müşteriler de İnoksanshop’tan ürün alabilecekler. Bu örneği geliştirmek istersek, puroyla ilgili özel merakı olan bir müşterimiz, yine puro için özel olarak imal edilen soğutuculara sitemizden kolaylıkla ulaşabilir. Kısacası İnoksanshop profesyonel ve son tüketici müşterilerimize ulaşabilen bir sitedir” diyor.

Türkiye’nin 81 ilinden kolay erişim

Ürünlerin İnoksanshop sitesinden satın alınmasıyla beraber, sevkiyat, kurulum, eğitim, bakım, garanti, yedek parça konularında benzersiz hizmetler hızlıca devreye giriyor. İlk aşamada kredi kartıyla hizmet veren ancak kısa süre içerisinde alternatif kanallar için uygulamaların da devreye gireceği İnoksanshop’ta müşterilerin, uzun vadeli bir iletişim ve satın alma yapmak için siteye üye olmaları gerekiyor. Site aracılığıyla verilen siparişlerin sevkiyatı, müşterilerin kapı adreslerine kadar yapılıyor, sevkiyat giderleri tamamen İnoksan tarafından karşılanıyor.

Türkiye’de halen elektronik ticaret sektörünün gelişme evresinde olduğunu ve toplam içerisinde yüzde 4 gibi bir oran oluşturduğunu belirten Esra Batkın, “Şu an için bu oran çeşitli ülkelerde yüzde 8 ve üzerinde. Bizim amacımız ise ürün çeşitliliği ve fiyat etkisi yanı sıra kurulum, bakım, ürün başı eğitim, ekspertiz vb. konularda müşterilerimize farklılık yaratmak. İnoksan olarak elektronik ticaret dünyasında hizmet öncelikli bir yaklaşımla giriş yapıyoruz. Sadece satışla kalmayan sevkiyat, kurulum, bakım, garanti, ekspertiz, eğitim vb. bütün süreçlerde kullanıcılarımızın yanında olan bir işleyişle devam edeceğiz. Bu bağlamda lütfen Facebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ediniz” diye konuşuyor.

İnoksanshop tarafından satılan ürünler, profesyonel kullanım için tasarlanmış ve hizmete sunulmuş cihazlardan oluşuyor. Bu ürünler için aksi belirtilmediği sürece iki yıllık garanti süresi, İnoksan tarafından sağlanıyor. Ürünlerin uzun yıllar verimli ve kaliteli kullanabilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri zamanında bakımlarının yapılması. Türkiye’nin her ilinden sipariş vermeye olanak sağlayan İnoksanshop’a dair diğer tüm soru ve talepler için 0850 290 44 00 numaralı çağrı merkezinden 6’yı tuşlamak yeterli oluyor.

inoksanshop.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha