22 Mayıs 2024, Çarşamba

Garden serisiyle sofralar da çiçekler açıyor

 Garden serisiyle sofralar da çiçekler açıyor
Bella Maison ile doğanın gözdesi çiçekler şimdi sofralarda... Kendine has tasarım ruhuyla yaşam alanlarını baştan yaratan Bella Maison, 2021 İlkbahar & Yaz koleksiyonunda bulunan Garden serisi ile sofraları mis kokulu çiçeklerle süslüyor. Kiraz çiçeği, manolya, orkide ve kardelen gibi görünüşüyle hayranlık yaratan çiçek desenlerinin yer aldığı yemek takımı, dört farklı renk kombiniyle benzeri görülmemiş sofra dekorasyonu yaratıyor.

Doğanın sunduğu güzellikleri en şık haliyle gözler önüne seren Garden serisi, sanat eserini anımsatan tasarımıyla göz kamaştırıyor. Birbirinden zarif çiçek desenlerinin hakim olduğu yemek takımları kullanıcıların kendini daha özel ve huzurlu hissetmesini sağlıyor. Farklı renk kombinleriyle her zevke hitap tasarımlar, kenarlarında yer alan kırmızı, açık yeşil, sarı ve koyu yeşil renk detaylarıyla sofra dekorasyonuna modernliğe vurgu yapıyor. Dört kişilik yemek tabağı, servis tabağı ve kaseden oluşan yemek takımlarıyla birlikteliği taçlandıran Bella Maison, en özel sofraların ilham kaynağı oluyor.

Mix & Match konseptiyle sofra dekorasyonuna özgünlük hakim oluyor

Doğadan ilham alan renkleriyle evleri baştan yaratan Bella Maison, aynı zamanda Mix & Match konseptiyle kullanıcılarına özgür bir alan yaratıyor. Böylelikle kullanıcılar takım halinde satın alma seçeneğinin yanı sıra farklı koleksiyonlardan seçtikleri tek tek parçalarla kendi takımını da oluşturabiliyor.

Tüm Bella Maison mağazalarında ve online mağazada indirim keyfi

İstanbul’da İstinye Park, Hilltown AVM, Forum İstanbul AVM, Cevahir AVM, Mall Of İstanbul AVM, Piazza AVM, Viaport AVM, Emaar Square AVM; Ankara’da Ankamall AVM, Bursa’da Bursa Sur Yapı Marka AVM ve Muğla’da Bodrum Midtowm AVM olmak üzere yurt içinde 11, Cezayir’de 4 mağazası bulunan Bella Maison’un tüm ürün gruplarına www.bellamaison.com’dan da ulaşılabiliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha